Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Ze světa karet a sběratelství
  4. Vydání 2. série Fortuna Ligy 21/22 klepe na dveře

Vydání 2. série Fortuna Ligy 21/22 klepe na dveře

Sběratelé českých fotbalových kartiček se již brzy dočkají, výrobce SportZoo v nejbližší době vydá 2. sérii k uplynulé sezoně české Fortuna Ligy. Sice se zpožděním, ale zcela jistě se i tak najde spoustu vášnivých sběratelů, kteří si budou chtít posbírat karty svých oblíbených klubů, hráčů nebo celé základní či dokonce insertní sety i během letních měsíců.

Předprodej 2. série ročníku 2021-22 bude na našem e-shopu spuštěn ve čtvrtek 7.7. přesně v 18:00. Termín vydání ještě není definitivně určen, ale od výrobce máme informaci, že produkt bude vydán s největší pravděpodobností během týden od 11. července. Objednávky, které si u nás vytvoříte, tedy budou odeslány až dle termínu vydání firmou SportZoo. Přestože jako oficiální prodejce máme obvykle boxy k dispozici s mírným předstihem (kvůli přípravě zásilek apod..), ani osobní odběr v naší kamenné prodejně nebude možný dříve, než v den oficiálního vydání série.

Pokud by náhodou výrobce vydal sérii již např. koncem příštího týdne (velmi nepravděpodobné), expedice objednávek by stejně proběhla až v průběhu následujícího týdne z důvodu dovolené a uzavření naší prodejny do 10.7.

S největší pravděpodobností se budeme držet našeho osvědčeného způsobu prodeje těchto sérií a na e-shop nebudeme vystavovat do předprodeje celé case Exclusive, pouze boxy po ks. Pokud ovšem máte zájem zarezervovat si celý case Exclusive (např. pro group-break či osobní potřebu), můžete nás jako obvykle kontaktovat e-mailem a domluvíme se na rezervaci. Až do 10.7. prosím nevolejte na naše telefonní číslo, jedná se o pevnou linku v kamenném obchodě, kde nikdo není z důvodu dovolené.

Oproti letošní první sérii dojde k výrazné změně v plnění jednotlivých produktů a také k úpravě ceny některých boxů.

Ceny produktů:

Exclusive box: 1.699 Kč/ks

Premium box: 1.499 Kč/ks , balíček: 149 Kč/ks

Retail box: 1.176 Kč/ks , balíček: 49 Kč/ks

Blaster box: 529 Kč/ks , balíček: 89 Kč/ks

Album: 399 Kč/ks

Checklist: ke stažení ve formátu PDF --->ZDE<---

Plnění produktů:

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko- NHLCARDS.cz / č.p. 248, 332 04 Losiná, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@nhlcards.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz