Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
 • Štítky
 1. Úvod
 2. E-magazín
 3. Ze světa karet a sběratelství
 4. V listopadu vyjde první série nové sezony Fortuna Ligy 22-23

V listopadu vyjde první série nové sezony Fortuna Ligy 22-23

Předprodej nové série kartiček fotbalové Fortuna ligy odstartuje na našem webu v úterý 1.11. v 18:00. V tomto článku Vám přinášíme informace o jednotlivých produktech tak, jak nám je zaslal výrobce karet, společnost SportZoo.

Exclusive Box

Exclusive box fotbalových kartiček FORTUNA:LIGA 2021/22 1. série obsahuje 9 kartiček. Naleznete v něm nejzajímavější a nejvzácnější kartičky kolekce.

Hledejte v balení:

 • exkluzivně nízko limitované kartičky Unique Mark s velkými kousky hraných dresů v podobě loga, čísla či písmena ze jmenovky
  - kartičku Kick the Ball v limitu x/25 s kouskem hraného míče ze zápasu FORTUNA:LIGY
  kousky hraných dresů v kartičkách Game Jersey x/99 a Game Jersey Auto x/25
  - set Nameplate Letters s kousky (manufactured) písmenek z jmenovky hráčů vycházející v limitu x/10 a podpisem hráčů
  triple podpisovku Triple Team Hopes Auto x/25, podpisový set Signed Stars nebo limitované paralelní podpisové verze setů Bright Future, Welcome to my Office, Klub Legend a Elite Team
  paralelní verze inzertů Bright Future, Welcome to my Office, Klub Legend a Elite Team
  paralelní verze základního setu Gold x/99 a Black x/19

Premium Box

Premium box = kartičky základního setu doplněné o řadu zajímavých inzertů a paralelek.

Exkluzivně ve verzi Premium lze kromě paralelní verze základního setu Gold x/99 lze nalézt i vzácnější verzi Red v limitu x/49.

Mezi největší taháky boxu nepochybně patří kartička s kouskem hraného dresu a originálním podpisem Game Jersey Auto v limitu x/25 nebo podpisové verze setů Bright Future, Klub legend, Elite Team, Signed Stars, Triple Team Hopes.

Součástí boxu může být i set Kick the Ball, jehož součástí je kousek hraného míče z vybraného zápasu FORTUNA:LIGY nebo karty ze setu Nameplate Letters s „manufactured“ písmenky z jmenovky hráčů v limitu x/10 a podpisem hráčů.

V balíčcích se nacházejí i inzerty Bright Future, Welcome to My Office, Super Heroes, Klub legend, Elite Team a Triple Team Hopes a řada jejich paralelních verzí.

Blaster Box

Verze Blaster je nejlevnější v kolekci. To jí ale neubírá na kvalitě.

Můžete jí vhodně doplnit kartičky základního setu a kromě toho získat i její paralelní verzi Gold v limitu x/99 či kartičku z inzertních setů Bright Future, Welcome to my Office, SuperHeroes, Klub legend, Elite Team a Triple Team Hopes.

Mezi největší taháky určitě patří možnost nalézt v boxu kartičku s originálním podpisem Signed Stars nebo kartičku Game Jersey v limitu x/99, která obsahuje kousek hraného dresu.

Retail Box

Retail box poslouží jako výborný základ pro vysbírání základního setu, který tvoří 198 karet.

Kromě základního setu v něm můžete najít paralelní kartičku základního setu Gold x/99 a inzerty Bright Future, Welcome to My Office, Super Heroes, Klub legend, Elite Team a Triple Team Hopes.

Největším tvz. hitem balíčku může být objevení karty s kouskem hraného dresu Game Jersey v limitaci x/99 nebo kartičky s originálním podpisem fotbalisty s názvem Signed Stars.

Album

Sběratelské album obsahuje 10 zakládacích fólií Ultra Pro Silver.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko- NHLCARDS.cz / č.p. 248, 332 04 Losiná, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@nhlcards.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz