Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Informační sdělení
  4. Naskladnění novinek, co chystáme dále, odpovědi na otázky...

Naskladnění novinek, co chystáme dále, odpovědi na otázky...

Vážení zákazníci, v poslední době dorazila na náš e-mail spousta různorodých dotazů, které bychom tímto chtěli zodpovědět. Jeden komplexní článek je totiž výrazně efektivnější, než rozesílat např. 60 individuálních odpovědí na podobné dotazy elektronickou poštou. :-)

Naskladňování nových boxů a balíčků zn. Upper Deck

Kromě prodeje jednotlivých kusových karet, setů, starších balíčků, boxů atd. (to jsou produkty, které si každý prodejce zajišťuje individuálně sám za sebe, žádný oficiální velkosklad s tímto starým zbožím neexistuje:-)), jsme v posledních letech našim zákazníkům byli schopni nabídnout boxy, balíčky či např. celé "kejsy" všech nových sérií vydaných společností Upper Deck, která aktuálně jako jediná vlastní licenci na vydávání karet NHL, a to víceméně téměř přesně na den vydání- od nejlevnějších MVP až po exkluzivní produkty jako např. UD Premier, SP Game Used atd...  

Z interních důvodů a několika podmínek distribuce této značky, které nám dlouhodobě, a čím dál více přestávají vyhovovat, jsme se rozhodli velmi výrazně omezit naskladňování nových boxů (balíčků) všech sérií od tohoto výrobce.

Jak to bude vypadat v praxi? Nabídky starších boxů či balíčků různých značek se tato změna nedotkne, naopak koncem léta (či v září) se chystáme doplnit sortiment starých produktů. Také kusové karty budeme i nadále průběžně doplňovat- jak staré, tak i nové, a naopak se budeme snažit karty přidávat ještě více, i díky této změně. Vše dosud jmenované tedy díky našim kontaktům a partnerům nejen v Kanadě, které jsme za více než 25 let naší aktivní činnosti v oboru získali, jede dál.

Bohužel s naskladňováním nových boxů (kejsů) na den vydání a v objemu, na který jsme byli zvyklí, je aktuálně pravděpodobně konec. Budeme si schopni individuálně zajistit novinky v omezeném množství pro naší kamennou prodejnu či v případě vaší poptávky, ale zcela jistě to nebude v rozsahu, který byl doposud. Group breakaři, kteří od nás pravidelně brali "kejsy", se bohužel budou muset (co se týče nových produktů zn. Upper Deck) zkusit obrátit na jiné prodejce, případně je v České republice dokonce diamond dealer UD, který vám při dodržení jeho podmínek určitě nové zboží rád prodá. 

Web NHLCARDS.cz každopádně jede dál, již od r. 2005 (v první primitivní verzi) na věky věků, v každé době, to je jistota. :-) Byli jsme před monopolem a budeme i po něm. :-)

World Cup 2022 a další produkty zn. PANINI

Sběratelské karty, samolepky, alba, plechovky, starter packy atd... k World Cupu budou naskladněny na přelomu srpna/září, ještě to tedy prosím pár dní vydržte, i když naprosto rozumíme Vaší nedočkavosti, zvláště, když u některých prodejců v Evropě (i v CZ) je již možnost tyto produkty objednat a na YouTube je otevírají :-) My ovšem jako partner obchodního zastoupení společnosti Panini prodáváme výhradně zboží určené pro CZ trh, které může být odlišné od jiných států (např. obaly na starter packy a plechovky v Českém jazyce apod...) a aktuálně je ještě ve výrobě. Již brzy se všichni fanoušci fotbalu dočkají. :-)

V září, po naskladnění WC 2022, očekáváme naskladnění Super Maria, pro nejmenší bude titul Poopsie a v jednání je další díl Tlapkové patroly

Společnost Panini (a její odnože) vydává každoročně obrovské množství produktů, na které se nás řada zákazníků ptá. Bohužel zdaleka ne každý titul je oficiálně určený pro CZ trh, chtěli bychom více titulů, než máme, ale je to "politika". :-) Dále nás limitují povinné počty kusů naskladnění. Časté jsou dotazy např. na basketbal, či prémiové série fotbalových karet... Tyto produkty nejsou výrobcem oficiálně určeny pro Českou republiku, museli bychom je objednávat přes třetí stranu, což automaticky navyšuje cenu pro nás, snižuje marži, a ve výsledku zvyšuje cenu i pro konečné zákazníky...Řada prodejců nejen v ČR tyto produkty ve své nabídce má, můžete je tedy případně zakoupit u nich. I když je cena vyšší, obvykle se nevyplatí objednávat např. basketbal z USA.

Naskladnění vyprodaného příslušenství ke kartám

Jak si řada z vás jistě všimla, od začátku prázdnin se bohužel potýkáme s výpadkem dodávek příslušenství ke kartám (UltraPro toploadery, fólie, magnetické holdery...). Intenzivně dolaďujeme podmínky s našim novým dodavatelem těchto produktů ze zahraničí, prosíme tedy ještě nějaký čas o strpení, v průběhu září bychom měli doskladnit veškerý sortiment, který teď máme často vyprodaný, a doufáme, že snad za výhodnější ceny pro nás i pro vás- maloobchodní zákazníky.

Group breaky SportZoo ELH

Zaregistrovali jsme také několik dotazů, jestli budeme opět pořádat group breaky na novou sérii českých hokejových karet. Snad vás potěšíme, když odpovíme, že ANO, budeme. :-) Na breaky máme vyhrazený "bokem" jeden case Premium- nebude se otevírat najednou, ale rozdělíme ho asi opět na tři samostatné breaky. Detaily ještě ladíme, chtěli bychom do toho zakomponovat jako bonus taky nějaký Exclusive box, veškeré informace již brzy zveřejníme v samostatném článku na webu NHLCARDS.cz!!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko- NHLCARDS.cz / č.p. 248, 332 04 Losiná, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@nhlcards.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz