Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Ze světa karet a sběratelství
  4. Kylian Mbappe uzavřel s Panini dlouhodobou smlouvu na výrobu memorabilií

Kylian Mbappe uzavřel s Panini dlouhodobou smlouvu na výrobu memorabilií

Útočník Paris Saint-Germain (PSG) Kylian Mbappé uzavřel se společností Panini America novou víceletou spolupráci v oblasti autogramů a sběratelských karet.

Mbappého podepsané sběratelské karty a další předměty budou k dostání přímo prostřednictvím společnosti Panini a francouzský útočník se rovněž zavázal k účinkování v propagačních kampaních společnosti.

Součástí kolekce National Treasures FIFA Road to World Cup Football společnosti Panini America budou první Mbappého podepsané karty. Ty budou vydány v září. Společnost Panini Authentic navíc koncem října začne prodávat podepsané Mbappého suvenýry, jako jsou např. fotbalové míče, dresy a fotografie...

Mbappe k partnerství řekl: "Je pro mě velkou ctí, že se mohu připojit k rodině Panini. Jako dítě jsem sbíral karty Panini a snil jsem o tom, že jednou budu na těchto kartách vyobrazen. O deset let později jsem tady."

Mark Warsop, výkonný ředitel společnosti Panini America, k tomu uvedl: "Kylian dokázal, že je jednou z nejzajímavějších světových fotbalových hvězd. Jsme nadšeni, že můžeme Kyliana přivítat v rodině Panini. Těšíme se na spolupráci s Kylianem a na to, že fotbalovým fanouškům po celém světě poskytneme jeho podepsané memorabilie a přiblížíme ho sběratelům díky autogramům v našich produktech."

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko- NHLCARDS.cz / č.p. 248, 332 04 Losiná, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@nhlcards.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz