Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Ze světa karet a sběratelství
  4. Dnes v 18:00 spouštíme předprodej 2. série ELH 2021-22

Dnes v 18:00 spouštíme předprodej 2. série ELH 2021-22

Sběratelé kartiček domácí nejvyšší soutěže, Extraligy ledního hokeje, se po dlouhém čekání konečně dočkali. Dnes v podvečer, přesně v 18:00, bude na našem webu spuštěn předprodej 2. série uplynulé sezony. Termín je trochu nešťastný, léto se pozvolna přehouplo do druhé poloviny a řada sběratelů tak spíše užívá různých letních radovánek a dovolených, nicméně nový výrobce kartiček SportZoo měl během roku velké problémy s materiálem, stejně jako ostatní firmy v oboru, a tak sérii vydává až nyní. Na našem webu budete moci zakoupit všechny varianty produktů- Exclusive box (volných máme kvůli předobjednávkám z kamenné prodejny již posledních 8ks boxů), Premium Case, Premium Box, Blaster Box, Retail Box a také album.

Expedice předobjednávek a fyzické naskladnění produktů by mělo být dle informací od výrobce pravděpodobně někdy v průběhu příštího týdne (od 22.8. 2022)

Na sérii také plánujeme pořádat několik group-breaků, informace o nich přineseme v blízké době v samostatném článku.

Tak jako pro všechny předprodeje, i u ELH platí při objednání přes e-shop možnost platby pouze předem na účet (při zaškrnutí osobního odběru jako způsob dopravy tedy nevolte možnost platby hotově při převzetí). 

Níže naleznete plnění jednotlivých produktů, definitivní podobu checklistu nám bohužel výrobce do doby vydání článku ještě nedodal, na vyžádání vám ho tedy můžeme později zaslat e-mailem, v případě zájmu nás kontaktujte na info@fun-shop.cz 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko-FUN-SHOP.cz , NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@fun-shop.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz