Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA

Bonusový program pro pravidelné zákazníky

Bonusový program našeho e-shopu vznikl v listopadu 2021, kdy volně navázal na předchozí tištěné zákaznické karty, které byly původně určeny pouze pro návštěvníky naší kamenné prodejny v Plzni. Výhodou tedy je, že tento věrnostní systém platí pro e-shop. Nutností je registrace na našem webu, pokud ji ještě nemáte, můžete si ji vytvořit --->ZDE<---

Webový systém automaticky sčítá všechny Vaše objednávky z e-shopu (jakmile získají status „Objenávka vyřízena“- tzn. po odeslání zásilky k Vám) vždy za poslední 4 měsíce a na základě jejich výše Vám automaticky u každého nákupu upraví ceny dle příslušné slevy. Slevy jsou rozděleny následovně:

Součet objednávek od 2000 Kč - 2%

Součet objednávek od 3000 Kč - 3%

Součet objednávek od 4000 Kč - 4%

Součet objednávek  5000 Kč a výše - 5%

Uvedené slevy se obecně vztahují na všechny produkty, které u nás nakoupíte. U zboží, na které se sleva případně vztahovat nebude (např. při koupi boxu, karet, apod., které jsme přímo na Vaši žádost zajistili s předem dohodnutou cenou, nebo případně u některých produktů, kde máme z důvodu vzrůstajících cen na trhu opravdu minimální marži, aby byly vůbec prodejné), bude v popisu produktu uvedena věta: „Na tento produkt se nevztahuje věrnostní sleva!“ a z těchto produktů se tedy sleva automaticky neodečte.

Uvedené slevy se nevztahují na týmy (pozice) v group breaku!!

Bonusový program se také nevztahuje na odběratele, kteří od nás nakupují za velkoobchodní ceny.

Tento bonusový program spouštíme na dobu neurčitou. Není tedy konkrétně stanoven jeho konec, který bude případně s dostatečným předstihem avizován.

Na závěr ještě jednou připomínáme, že pro funkčnost celého bonusového programu je nutné mít u nás registraci (nebo si ji vytvořit --->ZDE<---) a všechny objednávky dělat vždy po přihlášení (jinak je pochopitelně systém nedokáže přiřadit k Vašemu účtu).

Copyright 2005-2023 Michal Simočko- NHLCARDS.cz / č.p. 248, 332 04 Losiná, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@nhlcards.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz