Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Informační sdělení
  4. Zrušení platby dobírkou

Zrušení platby dobírkou

Vážení zákazníci, velmi si vážíme vaší přízně a objednávek, bohužel jsme nuceni přistoupit k úpravě dodacích podmínek a zrušit platbu dobírkou. Budeme rádi, pokud věnujete chvilku času k přečtení následujících řádek...
 
V letošním roce se nám bohužel začaly množit případy, kdy si někdo vytvoří objednávku s platbou na dobírku, ale následně si balík nepřevezme a zásilka se nám vrátí. Poště ale samozřejmě tento "balíčkový výlet" musíme zaplatit a buďme upřímní- zrovna Česká pošta není levný dopravce. 
 
Karty na dobírku jsem posílal bez větších problémů cca od roku 2005, kdy jsem vytvořil první jednoduchý web s checklisty a jednou týdně aktualizovanou nabídkou karet a balíčků k prodeji, který většina z vás pravděpodobně neznala. Začátkem loňského roku jsme ovšem zastaralou webovou stránku kompletně předělali, postupně nahráváme veškeré karty i s naskenovanými obrázky a vytvořením tohoto "modernizovaného" e-shopu se samozřejmě zvedl počet zákazníků, objednávek..no zkrátka všeho- a to dost výrazně. S tím ale přišel zmíněný problém nepřevzatých zásilek, který jsem z dřívějších let v podstatě neznal. 
 
Přestože jsem na to několikrát na webu v rubrice "Hot news" upozorňoval, tyto případy stále pokračují a včera jsem se rozhodl spočítat, kolik peněz to stálo. Dobral jsem se k částce několika tisíc korun za letošní rok- které jsme mohli použít například na další rozvoj e-shopu...nebo čehokoliv jiného, zkrátka všechno by bylo lepší, než to takhle vyhodit z okna. Tohle zjištění tedy byla tzv. poslední kapka a pravděpodobně ještě během dnešního dne z e-shopu zmizí možnost platby dobírkou. Osobně mě to sice velmi mrzí, ale jiné řešení se nenabízí a například většina naší konkurence to tak má již dávno- skoro všechny obdobné e-shopy mají pouze platbu předem, jsme jedni z posledních. 
 
Velká většina našich zákazníků navíc již nyní platí předem na účet nebo kartou, několika dalším pravidelným odběratelům (kteří platí dobírkou) jsme zaslali e-mail s možností nastavení individuálních podmínek. I když proti platbě dobírkou vůbec nic nemáme, faktem je, že v současnosti již většina prodejců z branže tímto způsobem nefunguje a i my v podstatě platíme našim dodavatelům převodem na účet úplně vše, v USA a Kanadě to ani jinak není možné. 
 
Závěrem vám chci ještě jednou poděkovat za to, že jste našimi zákazníky, a přeji všem krásný pátek a nadcházející víkend.
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko- NHLCARDS.cz / č.p. 248, 332 04 Losiná, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@nhlcards.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz