Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  1. Úvod
  2. Velkoobchod (B2B)

Obchodní spolupráce (B2B)

Kromě přímého prodeje koncovým zákazníkům nabízíme také možnost velkoobchodní spolupráce pro obchodníky a různé další větší odběratele a pravidelnou distribuci produktů několika významných mezinárodních značek.

Odebírat od nás můžete sběratelská alba, samolepky a karty značky Panini a mnoho dalších produktů pro děti i dospělé. Zejména se jedná o plastikové a RC modely a doplňky pro modeláře značek: RevellAirfixItaleriZvezdaDragon Academy, dále autodráhy a autíčka pro autodráhy značky Scalextric

Velkou část našeho sortimentu určeného pro velkoobchodní prodej naleznete na našem webu www.FUN-SHOP.cz, přes který můžete přímo vytvářet B2B objednávky- po přihlášení do svého účtu se vám automaticky u objednávek přepočítají ceny dle příslušné velkoobchodní slevy.  Máte-li zájem o naše produkty nebo si přejete rozšířit sortiment těchto položek, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu velkoobchod@fun-shop.cz nebo na telefonním čísle 604 881 860 (v pracovní dny 13-17). Po obdržení e-mailu se nejpozději do 1 pracovního dne ozveme, domluvíme se na dalším postupu a případně Vám zašleme přihlašovací údaje do B2B účtu. Díky výborné spolupráci s obchodním zastoupením výše uvedených značek jsme schopni nabídnout velmi výhodné dodací podmínky a slevy, především při pravidelném odběru.

Další info:

  • Velkoobchodní sklad máme z kapacitních důvodů na naší původní adrese (před otevřením prodejny v Plzni), expedice objednávek tak probíhá cca do 3-5 pracovních dnů od jejich přijetí. 
  • Do sortimentu určeného pro velkoobchod nejsou zahrnuty hokejové karty zn. Upper Deck (nejsme dealer této značky, pouze prodejce).
  • Velkoobchodní odběr za zvýhodněné ceny je možný pouze na IČO, platba je pouze předem na účet (faktury na pozdější splatnost, např. 30, 60 dní... nevystavujeme).
  • Naše daňové doklady splňují veškeré zákonem definované náležitosti a to jak obsahové podle zákona č. 235/2004 Sb. § 28, o dani z přidané hodnoty, tak formální podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví.

Těšíme se na případnou spolupráci, hodně úspěchů Vám přeje tým FUN-SHOP.cz / NHLCARDS.cz

Copyright 2005-2023 Michal Simočko-FUN-SHOP.cz , NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@fun-shop.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz