Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Informační sdělení
  4. Provoz přes léto 2022, dovolená, důležité info!

Provoz přes léto 2022, dovolená, důležité info!

Vážení zákazníci, přinášíme vám důležité informace ohledně našeho provozu v nejbližších měsících. 

ÚPRAVA OTEVÍRACÍ DOBY:

Od pondělí 20.6. 2022 až do odvolání (určitě přes celé léto) měníme otevírací dobu naší kamenné prodejny v Plzni. Nově bude otevřeno v pracovní dny v čase 13:00-17:00. V tomto čase vám také budeme k dispozici na našem telefonním čísle (jedná se o pevnou linku v obchodě, volejte nám tedy prosím od pondělí v tomto novém čase, v jinou dobu hovor s největší pravděpodobností nikdo nepřijme).

DOVOLENÁ:

Tato informace se týká také zákazníků e-shopu. V termínu od 30.6. do 10.7. 2022 budeme mít z důvodu dovolené úplně zavřeno. Všechny objednávky přijaté od úterý 28.6. od 12:00 budou zpracovány a expedovány postupně až v týdnu od 11.7. 2022 !!

CO CHYSTÁME PŘES LÉTO:

Průběžně budeme doplňovat různé kusové karty, především samozřejmě hokejové, ale i různé další sporty...Mělo by vyjít také několik novinek (SportZoo, Upper Deck), ty samozřejmě naskladníme. Také vypíšeme několik breaků, termín bude oznámen vždy v dostatečném časovém předstihu v rubrice "Hot news". Naskladnění starších boxů a balíčků NHL očekávejte spíše v druhé polovině léta (srpen), jeden náš kolega by měl dovézt větší zásobu tohoto typu zboží z USA. A co dál? Zkrátka uvidíme, co nás za novinky přes léto napadne. :-))

Všem sběratelům přejeme krásné a pohodové prázdninové měsíce, dávejte na sebe pozor při různých letních "radovánkách"GIF adam j kurtz transparent emojis - animated GIF on GIFER, a těšíme se na případnou spolupráci i během tohoto hokeji příliš nepřejícího období. :-)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko-FUN-SHOP.cz , NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@fun-shop.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz