Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  1. Úvod
  2. POPTÁVKY, PŘEDPRODEJ

POPTÁVKY, PŘEDPRODEJ

POPTÁVKA BOXŮ

 

Vážení zákazníci, pokud máte zájem o produkty, které nemáme aktuálně vystaveny na webu, nebo máte zájem o větší počet ks, než je uvedeno, neváhejte nás kontaktovat. Na našem e-shopu naleznete jen část sortimentu, který máme aktuálně v nabídce nebo jsme schopni zajistit.

PŘEDPRODEJ SÉRIÍ Upper Deck: V poslední době klasické předprodeje s vystavením produktů na e-shop příliš neděláme (výrobce má problém s dodržením termínů), ovšem stále častěji využívají naši zákazníci předrezervaci přes e-mail. Pokud máte zájem o rezervaci boxů blížící se novinky, neváhejte nás tedy kontaktovat. U některých sérií (často těch dražších) se totiž stává, že boxy jsou v podstatě dopředu rozebrány touto formou a na e-shop je vůbec nenaskladňujeme. Výhodou tak je, že v případě rezervace máte jistotu dodání požadovaného produktu a nemusíte ho na poslední chvíli po vydání shánět různě po internetu. 

Některé zboží máme uloženo v meziskladu nebo je na cestě, případně jsme ho obvykle schopni v rozumné době zajistit. Jedná se především o boxy hokejových karet NHL (staré i nové), ovšem poptávat u nás můžete i jiné sporty (fotbal, baseball...).

Expedice zboží na objednávku probíhá cca 1x týdně, případně je také možné si objednávku vyzvednout u nás v kamenné prodejně (to platí především pro zákazníky z Plzně a okolí- výhodou je pak nulové poštovné).

Upozornění- řada zákazníků nám také zkouší posílat svoje wantlisty (chyběnky) kusových karet, abychom jim sehnali konkrétní kartičky, které třeba u nás na e-shopu nemáme. Tuto službu bohužel již nejsme schopni z kapacitních a časových důvodů během cca posledních dvou let zajišťovat. Wantlisty nám tedy prosím nezasílejte.

 

KONTAKTY:

Telefono transparent transparente GIF on GIFER - by Nebar 

telefon do prodejny: 604 881 860 (k dispozici v pracovní dny 13:00-17:00)

 

Funny Animated Gif: Free Animated Gifs For Emails 

e-mail:  info@fun-shop.cz 

Copyright 2005-2022 Michal Simočko-FUN-SHOP.cz , NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@fun-shop.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz