Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  1. Úvod
  2. ONLINE RÁDIO NHLCARDS

ONLINE RÁDIO NHLCARDS

Nalaďte si online rádio vysílané přímo z naší kamenné prodejny v Plzni!!

Kromě těch největších hudebních vypalovaček  (rock, metal, pop,...) jsou samozřejmostí občasné živé vstupy moderátora!

Během vysílání jsou někdy také vyhlašovány soutěže o balíčky karet zdarma, slevy na nákup atd..

Kapacita serveru je maximálně 40 připojených posluchačů najednou.


NEJBLIŽŠÍ TERMÍN VYSÍLÁNÍ:

Středa 7.12. 2022

začátek vysílání: 13:30 

konec vysílání: 17:00

ODKAZ NA VYSÍLÁNÍ: bude  Music Equalizer Gif posted by Christopher Cunningham--->ZDE<---Music Equalizer Gif posted by Christopher Cunningham

The largest database of images,animations and gifs on the internet

Moderátor: DJ Sifon

Rádio můžete naladit na počítači i v mobilu, stačí vždy kliknout na výše uvedený odkaz (funfuje pokud je vysílání aktivní) a následně v otevřeném přehrávači kliknout na Play!

Odkaz na vysílání je každý den aktualizován a není stejný, neukládejte si ho tedy do oblíbených záložek, každý den je vysílání je nutné naladit přes aktuální odkaz!


HUDBA NA PŘÁNÍ

Vaše vzkazy a písničky na přání přijímáme v době vysílání na níže uvedených kontaktech:

Telefono transparent transparente GIF on GIFER - by Nebar telefon do studia: 604 881 860 (k dispozici během vysílání)

Funny Animated Gif: Free Animated Gifs For Emails e-mail: radio@nhlcards.cz

Icq Logo Icon - Download in Doodle Style  ICQ:  https://icq.im/sifon14  


Z HISTORIE...

Největší vlna popularity internetových rádií k nám připlula zhruba kolem roku 2006. Tehdy jsem také jedno "pirátské" rádio vysílal a mělo i svoje vlastní webové stránky. :-) Tyto amatérská, v podstatě ničím neregulovaná online rádia představovaly (a stále představují) skutečný "ostrov svobody" a nabízejí unikátní možnost slyšet třeba i to, co v běžném rádiu zřejmě nikdy neuslyšíte. :-)))

Po dlouhých letech jsem náhodou zkusil v letošním roce (2022) dohledat několik stanic, které před těmi cca 15 lety vysílaly, a k mému velkému překvapení některé z nich stále existují. Doba, kdy byly na serverech tisíce posluchačů a rádia "klikáním myši" závodila o každý port, který se na chvilku uvolnil, jsou sice již dávno pryč, přesto si online rádia najdou své posluchače i dnes a tak jsem se rozhodl po dlouhých letech volně navázat na předchozí projekt. 

Rádio NHLCARDS.cz je také v podstatě první české "kartičkové rádio". :-) Hlavní náplní vysílání je samozřejmě hudba, která nám hraje i v kamenné prodejně, a ve chvílích volna během dne také živé vstupy moderátora. Povídat si ovšem nebudeme jen o kartičkách, ale úplně o všem možném...to je právě ta úžasná volnost a svoboda... :-)))

Jsme čistě amatérské rádio- pokud se vám naše stanice bude líbit, klasická finanční podpora vysílání není možná. Podpořit nás můžete snad jedině případným nákupem na e-shopu NHLCARDS.cz

Copyright 2005-2022 Michal Simočko-FUN-SHOP.cz , NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@fun-shop.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz