Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  1. Úvod
  2. O nás

Vítejte na webových stránkách NHLCARDS.cz. Provozujeme internetový obchod a kamennou prodejnu v Plzni.

Již více než 25 let se aktivně věnujeme sběratelství hokejových karet NHL, v tomto oboru tak máme letité zkušenosti. Ovšem prodáváme také boxy a balíčky ostatních hokejových lig, jiných sportů i nesportovních odvětví, příslušenství ke sběratelským kartám a různé další produkty určené pro příjemné trávení volného času pro děti i dospělé. Snažíme se sortiment průběžně rozšiřovat s cílem zajištění zábavy pro celou rodinu.

Našim zákazníkům dodáváme produkty od několika významných mezinárodních značek, jako jsou Ultra Pro, BCW, Upper Deck, Panini, nově také pozvolna spouštíme prodej modelů zn. Rewell a koncem roku 2022 bychom z důvodu četných žádostí chtěli do své nabídky zařadit také Pokémon karty (dříve to bohužel z distribučních důvodů není možné). Jsme prodejcem značky SportZoo, která vyrábí fotbalové a nově i hokejové karty českých souteží. Naleznete u nás i dnes již zaniklé hokejové značky, jako např. Pacific, Score, Topps, Fleer, Donruss, Pro Set, Pinnacle, Parkhurst, In the Game a další..., tyto starší boxy se v nabídce různě střídají podle toho, co se nám zrovna podaří sehnat od našich dodavatelů v Kanadě.

Na našem e-shopu naleznete většinu sortimentu, který máme aktuálně v nabídce. Pokud máte u některého produktu zájem o odběr většího počtu kusů, než je k dispozici na webu, nebo je momentálně vyprodaný, neváhejte nás kontaktovat. V naší kamenné prodejně máme na skladě některých produktů reálně více, než je uvedeno na e-shopu, nebo jsou zrovna na cestě k nám. 

NĚCO Z MINULOSTI...

Největší rozmach a nejsilnější období u nás zažily sběratelské karty v 90. letech, kdy se tomuto hobby věnovalo pravděpodobně nejvíce lidí, dětí i dospělých. Obvykle se obchodovalo na burzách, zimních stadionech a školních chodbách. Internet byl v plenkách a jeho předchůdcem byla pošta- obchodník poslal dopisem seznam karet k prodeji, sběratel zaškrtal co chce a seznam poslal zpět. Nevýhodou tohoto způsobu prodeje byla "rychlost". Než se dopis dostal zpět, obchodník mezitím stačil plno karet prodat tomu, kdo byl zrovna rychlejší, a vám tak po měsíci přišla třeba jen polovina z původně vybraných karet.

Také náš původní jednoduchý "prehistorický" web z roku 2005, který jsem napsal tehdy ještě v poznámkovém bloku v jazyce HTML, byl v podstatě checklist s aktualizovanou nabídkou spíše pro známé a náhodné "kolemjdoucí", veškerá komunikace probíhala jedině e-mailem. Ovšem v dnešní pohodlné době se bohužel již takto "primitivně" fungovat příliš nedá, a tak i náš web doznal během posledních let značných změn. I díky této nezbytné modernizaci se náš e-shop stal viditelný a dobře přístupný pro zákazníky z celé ČR, Slovenska a pravidelně dodáváme zboží i do zahraničí (např. Rusko, Německo, Dánsko, Maďarsko...) Z původně "garážového" prodeje a importu boxů z Kanady pro několik nadšenců a kamarádů jsme se přesunuli do kamenného obchodu v Plzni. 

 

Copyright 2005-2022 Michal Simočko-NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 10-17) / info@nhlcards.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz