Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  1. Úvod
  2. O firmě

Provozujeme internetové obchody www.fun-shop.cz, www.nhlcards.cz a kamennou prodejnu v Plzni.

Naše historie se začala psát již před více než 25 lety, zhruba od poloviny 90. let se aktivně věnujeme sběratelství sportovních karet (především hokejových karet NHL) a v tomto oboru tak máme letité zkušenosti. 

Postupem času jsme se začali věnovat také prodeji a distribuci různých dalších produktů od několika významných mezinárodních značek určených pro příjemné trávení volného času pro děti i dospělé. Pro tyto produkty jsme spustili e-shop www.FUN-SHOP.cz, který nám umožňuje široký sortiment jednoduše a pohodlně nabízet všem koncovým zákazníkům a zároveň usnadní objednávky našim velkoobchodním odběratelům. Značka FUN-SHOP.cz tedy zastřešuje všechny obory naší obchodní činnosti.

 

NĚCO Z MINULOSTI...

Největší rozmach a nejsilnější období u nás zažily sběratelské karty v 90. letech, kdy se tomuto hobby věnovalo pravděpodobně nejvíce lidí, dětí i dospělých. Obvykle se obchodovalo na burzách, zimních stadionech a školních chodbách. Internet byl v plenkách a jeho předchůdcem byla pošta- obchodník poslal dopisem seznam karet k prodeji, sběratel zaškrtal co chce a seznam poslal zpět. Nevýhodou tohoto způsobu prodeje byla "rychlost". Než se dopis dostal zpět, obchodník mezitím stačil plno karet prodat tomu, kdo byl zrovna rychlejší, a vám tak po měsíci přišla třeba jen polovina z původně vybraných karet.

Také náš původní jednoduchý "prehistorický" web z roku 2005, který jsem napsal tehdy ještě v poznámkovém bloku v jazyce HTML, byl v podstatě checklist s aktualizovanou nabídkou spíše pro známé a náhodné "kolemjdoucí", veškerá komunikace probíhala jedině e-mailem. Ovšem v dnešní pohodlné době se bohužel již takto "primitivně" fungovat příliš nedá, a tak i náš web doznal během posledních let značných změn. I díky této nezbytné modernizaci se náš e-shop stal viditelný a dobře přístupný pro zákazníky z celé ČR, Slovenska a pravidelně dodáváme zboží i do zahraničí (např. Rusko, Německo, Dánsko, Maďarsko...) Z původně "garážového" prodeje a importu boxů z Kanady pro několik nadšenců a kamarádů jsme se přesunuli do kamenného obchodu v Plzni. 

Copyright 2005-2023 Michal Simočko-FUN-SHOP.cz , NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@fun-shop.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz