Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Informační sdělení
  4. Nový bonusový program pro zákazníky e-shopu i kamenné prodejny

Nový bonusový program pro zákazníky e-shopu i kamenné prodejny

Dnešním dnem spouštíme nový bonusový program, který volně navazuje na předchozí zákaznické karty, které byly určené pouze pro návštěvníky kamenné prodejny v Plzni (ještě neuzavřené původní tištěné zákaznické karty samozřejmě stále zůstávají v platnosti!!!). Výhodou tedy je, že nový věrnostní systém platí i pro e-shop. Nutností je registrace na našem webu, pokud ji ještě nemáte, můžete si ji vytvořit --->ZDE<---

Webový systém automaticky sčítá všechny Vaše objednávky z e-shopu (jakmile získají status „Objenávka vyřízena“- tzn. po odeslání zásilky k Vám) a i nákupy v kamenné prodejně vždy za poslední 4 měsíce a na základě jejich výše Vám automaticky u každého nákupu upraví ceny dle příslušné slevy. (Při fyzickém nákupu v kamenném obchodě nám musíte nahlásit, že u nás máte registraci!!) Slevy jsou rozděleny následovně:

Součet objednávek od 2000 Kč - 2%

Součet objednávek od 3000 Kč - 3%

Součet objednávek od 4000 Kč - 4%

Součet objednávek  5000 Kč a výše - 5%

Bonusový program startuje dnes (23.11.21), objednávky se tedy začínají sčítat od tohoto data.

Uvedené slevy se obecně vztahují na všechny produkty, které u nás nakoupíte. U zboží, na které se sleva případně vztahovat nebude (např. při koupi boxu, karet, apod., které jsme přímo na Vaši žádost zajistili s předem dohodnutou cenou, nebo případně u některých produktů, kde máme z důvodu vzrůstajících cen na trhu opravdu minimální marži, aby byly vůbec prodejné), bude v popisu produktu uvedena věta: „Na tento produkt se nevztahuje věrnostní sleva!“ a z těchto produktů se tedy sleva automaticky neodečte.

Uvedené slevy se nevztahují na týmy (pozice) v group breaku!!

Další výhodou registrace je přehled o všech nákupech. V účtu po přihlášení totiž budou vidět nejen objednávky vytvořené přes e-shop, ale dokonce také nákupy v kamenné prodejně (pokud nám samozřejmě při nákupu nahlásíte, že jste registrován). Díky tomu také odpadá starost s nošením papírové zákaznické karty při cestě k nám na nákup.

Rovněž občas plánujeme pokračovat v různých losováních o boxy (či jiné věcné ceny), jako tomu bylo v případě původní tištěné zákaznické karty. Do těchto losování tedy již budou zahrnuti všichni zákazníci a jejich termín vždy s předstihem vyhlásíme.

Tento bonusový program spouštíme na dobu neurčitou. Není tedy konkrétně stanoven jeho konec, který bude případně s dostatečným předstihem avizován.

Na závěr ještě jednou připomínáme, že pro funkčnost celého bonusového programu je nutné mít u nás registraci (nebo si ji vytvořit --->ZDE<---) a všechny objednávky dělat vždy po přihlášení (jinak je pochopitelně systém nedokáže přiřadit k Vašemu účtu).

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko-FUN-SHOP.cz , NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@fun-shop.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz