Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  1. Úvod
  2. Náš want list

 

Prodáváme, měníme a vykupujeme hokejové karty.

 

Vážení zákazníci, sběratelé, během Vánoc 2020 se nám abnormálně zvýšil počet objednávek, a jejich množství zatím neklesá ani v průběhu roku 21- kapacitně jsme tedy momentálně plně vytíženi a nové karty za této situace téměř nevykupujeme, přestože nám zájemci volají. Výjimkou je několik našich pravidelných dodavatelů. 

Bohužel musíme odmítat většinu z vás, co nám nabízíte např. jen pár ks a nebo sice větší množství karet, ale z různě namíchaných setů a z různých ročníků- jednoduše už nám v tomto období nezbývá čas to třídit a řadit.

Za jistých podmínek se však lze na výkupu nebo výměně domluvit i nyní:

Momentálně máme zájem jen o kompletní sety (nebo téměř kompletní, kde chybí jen pár ks) řadových a insertních karet NHL.

Českou extraligu nevykupujeme a taktéž jednotlivé karty NHL po pár ks nebereme.

Karty musí být setříděné podle čísel za sebou (např. 1-100) a v adekvátním stavu- ideální je osobní předání v naší prodejně v Plzni, Doudlevecká ul. 32.

Pokud se karty posílají poštou, dopravu hradí prodávající a postup je následující- po domluvě množství a variant karet nám je nejprve prodávající odešle, my zkontrolujeme kvalitu, a pokud bude vše sedět dle domluvy, tak teprve poté zašleme peníze na účet. Tohle opatření jsme museli zavést po špatných zkušenostech, již několikrát nám prodávající tvrdili, že jsou karty v pořádku, my jsme zaplatili předem, a ve finále např. půlka z nich byla pro e-shop nepoužitelná. 

 

Máme zájem jen o kompletní sety (nebo téměř kompletní, kde chybí jen pár ks) řadových a insertních karet NHL.

Máme zájem o kompletní sety z přelomu 80. a 90. let jako např. Bowman, Score, Upper Deck, Topps, O-Pee-Chee.

Můžete nám také nabídnout veškeré sety McDonalds a např. sety Pacific, Pinnacle, Zenith, Fleer Ultra, SkyBox, Leaf nebo Between the Pipes.

 

Pokud máte zájem uskutečnit prodej nebo výměnu- kontaktujte nás (nejlépe telefonicky). Karty bereme z kapacitních důvodů jen občas- vždy záleží na aktuální situaci. 

 

 

Copyright 2005-21 NHLCARDS.CZ / č.p. 248, 33204 Losiná, Czech Republic / +420 732 386 616 / sifon14@seznam.cz 

 

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz