Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  1. Úvod
  2. Kontakt & prodejna

Vítejte na NHLCARDS.cz, internetovém obchodě a webu pro sběratele nejen hokejových karet. Sběratelství a vůbec NHL obecně jako celku se věnujeme již od 90. let. V tomto hobby tak máme letité zkušenosti, v případě dotazů, nebo pokud např. potřebujete rady do začátku sběratelství, nás neváhejte kontaktovat.

Z původně "garážového" prodeje a importu boxů z Kanady pro několik nadšenců a kamarádů jsme se po letech přesunuli do kamenného obchodu v Plzni. Také původní jednoduchý "prehistorický" web z roku 2005, který jsem napsal tehdy ještě v poznámkovém bloku v jazyce HTML, doznal během posledních let značných změn. I díky této nezbytné modernizaci se náš e-shop stal viditelný a dobře přístupný pro zákazníky z celé ČR, Slovenska a pravidelně posíláme zboží i do zahraničí (např. Rusko, Německo, Dánsko, Maďarsko...)

Nabídku rozšiřujeme také o produkty jiných lig, dalších sportů a postupně i nesportovních karetních odvětví (filmové karty, samolepky apod.) Snažíme se mít vždy něco pro začátečníky, pokročilé sběratele, ale také pro rodiny s dětmi, protože sběratelství karet by v první řadě měla vždy být zábava.

KONTAKTNÍ ÚDAJE A SÍDLO:

NHLCARDS.cz

Doudlevecká 32, 30100 Plzeň

Telefono transparent transparente GIF on GIFER - by Nebar tel: +420 732 386 616 (Po-Pá 10:00-17:00)

Funny Animated Gif: Free Animated Gifs For Emails e-mail:info@nhlcards.cz (veškeré dotazy je možné zaslat na tento mail, v individuálních případech nás můžete kontaktovat na níže uvedených adresách)

Icq Logo Icon - Download in Doodle StyleICQ:https://icq.im/sifon14

 

Michal Simočko

provoz kamenné prodejny a e-shopu, předprodeje, objednávky a rezervace mimo e-shop, dovoz z CAN/USA, zajištění gradingu karet (Beckett), výkup, zákaznický servis- CZ, SK, Evropa

tel: +420 732 386 616

e-mail: michal.simocko@nhlcards.cz 

 

Mark S.

customer service- USA, CAN, Rest of world

e-mail: mark@nhlcards.cz 


Fakturační adresa (neslouží jako dodací adresa):

Michal Simočko

Losiná č.p. 248

PSČ: 33204

IČO: 08737151

č. účtu: 2201966097/2010

jsme plátci DPH


 

!! KAMENNÁ PRODEJNA V PLZNI !!

Doudlevecká 32, 30100 Plzeň

(cca 250m od zimního stadionu směrem do centra)

Otevírací doba: Po-Pá 10-17

V našem kamenném obchodě zakoupíte veškeré zboží z e-shopu a třeba i něco navíc, co zde vystavené není. Jsme jediná specializovaná prodejna v kraji, těšíme se na Vaši návštěvu!

Nenašli jste u nás zboží, které sháníte? Chcete na prodejnu objednat vyprodaný box, figurku, příslušenství..? Zastavte se na kus řeči, sdělte nám, co si přejete, a my se pokusíme zajistit vše o žádaném zboží. Více hlav - více ví. 

Zadní místnost našeho obchodu sice funguje standartně jako kancelář a sklad karet, ovšem po předchozí domluvě je zde možné uspořádat např. group break pro cca 5-10 lidí, případně menší posezení sběratelů a příznivců kartiček, NHL a vůbec všeho, co se točí kolem tohoto koníčku. Díky ledničce je možné podávat v omezeném množství dokonce i chlazené nápoje- např. pivo, limo. A co více- káva je zdarma na náš účet!!

 

Mapa oblasti NHLCARDS.cz

Kontaktní formulář

Jméno *
E-mail *
Telefon
Text dotazu
Opište text z obrázku*

 

Copyright 2005-22 Michal Simočko-NHLCARDS.cz / č.p. 248, 33204 Losiná, Czech Republic / +420 732 386 616 / info@nhlcards.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz