Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Informační sdělení
  4. Informace o vypsání breaku #35 a "bonus breaku" #36

Informace o vypsání breaku #35 a "bonus breaku" #36

Vážení sběratelé, zákazníci, při vypsání breaku č. 34 jsme informovali, že v případě velkého zájmu můžeme v průběhu týdne vypsat také pozice na následující break č. 35, ve kterém budeme otevírat navazující sérii č. 2 O-Pee-Chee Premier 94/95.

Jelikož se všechny pozice na sérii 1 rozebraly poměrně rychle, rozhodli jsme se, že dnes (12.5.) přesně ve 22:00 budou vystaveny také pozice na sérii 2, kterou bychom v případě rozebrání většiny týmů otevřeli ještě během nadcházejícího víkendu!!

 

Zároveň jsme si pro pravidelné účastníky breaků připravili velmi příjemné překvapení- bonusový break č. 36, který proběhne příští pátek (20.5.) a který bude ZCELA ZDARMA!! Podmínkou je, že jste se zúčastnili alespoň 5 různých breaků na našem webu (počítá se i poslední break č. 35, který bude vypsán dnes večer). Většina pravidelných účastníků by se splněním této podmínky tedy neměla mít problém, jelikož se jedná převážně pořád o stejné lidi. 

Jak se do bonusového breaku přihlásit? Napište nám e-mail na info@nhlcards.cz ve tvaru: "Mám zájem o pozici v bonusovém breaku č. 36". Důležité je do mailu napsat také Vaše celé jméno (pro kontrolu předchozí účasti v breacích).

Bonusový break proběhne formou RANDOM, tzn. že každému bude vylosován náhodný tým. A co že vlastně budeme v bonusovém breaku otevírat? Půjde o box 1997-98 SCORE (ano, to je mimo jiné ten s hodnotnými inserty EPIX). Přejeme všem hodně štěstí a děkujeme za zájem o vintage breaky, je vidět, že i o staré série je mezi sběrateli pořád zájem!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko-FUN-SHOP.cz , NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@fun-shop.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz