Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
 1. Úvod
 2. Hot News

 

Archiv novinek na webu

2021: 9/21 , 8/21 , 7/21 , 6/21 , 5/21 , 4/21 , 3/21 , 2/21 , 1/21

2005-2020:  zde

 

 • 27.10.21  Dnes by nám měly konečně dorazit LIVE karty ELH ze 3. a 4. týdne. Pokud proběhne závoz v rozumnou dobu, pokusíme se je zabalit a připravit k expedici ještě dnes. Každopádně později odpoledne již budou k dispozici k osobnímu odběru v našem obchodě v Plzni.
 • 25.10.21 Spuštěn předprodej fotbalové kolekce Slovenskí Sokoli 2021, termín vydání je plánován na přelom října/listopadu. LIVE karty ELH ze 3. a 4. týdne nám bohužel od výrobce stále nedorazily, nemůžeme je dnes tedy expedovat.
 • 22.10.21Jelikož (nejen) nám společnost Upper Deck odložením řady novinek docela narušila plány, pracujeme na dodávce různých starších boxů NHL, během listopadu by se měla více rozšířit také nabídka sběratelských předmětů (máme rozjednané nějaké puky, figurky, rolby, apod...). Nejbližší novinka, kterou jako oficiální prodejce SportZoo můžeme zařadit (a zařadíme) do nabídky, je fotbalová kolekce Slovenskí Sokoli 2021. Vychází na konci měsíce a již v pondělí 25.10. spustíme předprodej Exclusive a Hobby boxů.
 • 21.10.21 Karty LIVE ELH ze 3. a 4. týdne nabraly zpoždění v tiskárně, ale dle informací od výrobce SportZoo by měly na náš sklad dorazit zítra- expedice tedy proběhne v pondělí. Dnes ve 14:00 budou vystaveny karty ze 6. týdne.
 • 20.10.21- Aktualizována rubrika 2021- Termíny, info & předprodej. Situace je špatná, z důvodu velkých dodavatelských výpadků společnost Upper Deck bohužel většinu plánovaných sérií odložila na neurčito, např. UD ICE zrušili úplně. V listopadu by měly vyjít očekávané OPC Platinum, během Vánoc pak hobby verze UD Series 1 21/22 a MVP 21/22. Nic jiného s největší pravděpodobností tento rok již čekat nemůžeme, zatím tedy ani neplánujeme na další produkty Upper Deck spouštět předprodeje. 
 • 19.10.21- Dnes se po sobotním výpadku všech produktů podařilo ze záloh kompletně obnovit skladové položky, náš e-shop je tedy opět plně funkční. Děkujeme všem zákazníkům za trpělivost (nešly vytvářet objednávky), a také velmi děkujeme Tereze Králové ze společnosti Golemos s.r.o. za pomoc s obnovou. Byly to tři stresové dny, ale vše se zvládlo a jedeme dál! :-)
 • 15.10.21- Doplněno několik starších vyprodaných balíčků ze začátku 90. let, klasika- Score, Parkhurst, ProSet, O-Pee-Chee. Další zásilku čekáme příští týden. Dorazilo také příslušenství, které bude naskladněno v průběhu dne.
 • 14.10.21- Dnes večer se zpožděním (z důvodu odstávky el. proudu v naší prodejně) vystaveny LIVE karty ELH z 5. týdne. Objednávat je možné do pátečních 14:00. Karty ze 3. a 4. týdne nám zatím od výrobce nedorazily, dodání očekáváme v nejbližších dnech, následně proběhne expedice.
 • 12.10.21- Jelikož do vydání nejbližší plánované novinky OPC Platinum 20/21 po dalším posunu termínu zbývá skoro měsíc, čeká nás v tomto směru trochu slabší období. Trochu nešťastně- zrovna se startem nového ročníku NHL. Co tedy v mezičase chystáme? Do konce tohoto týdne se nám snad konečně podaří doplnit skladové zásoby příslušenství, které už máme totálně vybrakované. Pravděpodobně během příštího týdne také dorazí zásilka starších boxů a balíčků, které budou následně naskladněny. A pokusíme se také zpracovat a naskladnit do systému e-shopu co nejvíce různých kusových karet, protože v kamenné prodejně jich leží různě namixovaných několik tisíc, a další ještě mnohem větší množství karet stále čeká v domácím archivu (a zřejmě ještě několik let čekat bude, než na ně z časových důvodů přijde řada). 
 • 10.10.21- Tentokrát bude v neděli naše kamenná prodejna z časových důvodů před hokejem zavřená, navštívit nás tedy můžete dle klasické provozní doby od pondělí.
 • 7.10.21- Video z losování o box O-Pee-Chee Platinum bude k dispozici na našem youtube kanále ZDE (v průběhu večera- momentálně se již nahrává na kanál, ale kvůli velikosti souboru to trvá déle). Výherce bude během zítřka kontaktován. Již brzy sputíme další zákaznické karty pro zákazníky kamenného obchodu.
 • 6.10.21- Avizované losování o box OPC Platinum 20/21 jsme nuceni přesunout na zítra (po zavírací době), bohužel nám dnes celý den v obchodě padá signál Wi-Fi. Odkaz na video z losování na youtube sem pak samozřejmě zveřejníme.
 • 5.10.21- Od tohoto týdne bude s největší pravděpodobností trvale změněn termín vydávání LIVE karet ELH- karty budou vystaveny od čtvrtka 14:00 do pátku 14:00 !! Ještě čekáme na definitivní potvrzení od výrobce SportZoo, ale je to v podstatě téměř hotová věc.
 • 4.10.21- Ve středu odpoledne proběhne losování o box OPC Platinum 20/21, do kterého budou zařazeni všichni zákazníci naší kamenné prodejny, kteří mají zaplněnou zákaznickou kartu. Momentálně je to 17 sběratelů, video z losování bude umístěno na náš Youtube profil. Vydání této série sice Upper Deck posunul až na 20.10., vítěze jsme se ale rozhodli vyhlásit již nyní! Kdo zatím nestihl zaplnit celou kartu, nemusí smutnit, podobnou akci výhledově plánujeme na další box, který během podzimu vybereme. Nedokončené zákaznické karty tak zůstanou v platnosti i na novou soutěž a brzy začneme opět vydávat nové karty! 
 • 1.10.21- LIVE karty ELH z 1. a 2. týdne právě dorazily. Kdo má osobní odběr na prodejně, může si je vyzvednout ještě dnes do 17:00, otevřeno bude také vyjímečně v NEDĚLI před hokejem. Objednávky přes e-shop budou expedovány v pondělí ráno.

 

9/21

 

 • 30.9.21- Na facebookový profil přidáno video z otevíračky blaster boxu nových Allure, naleznete ho i na našem kanále Youtube.  Zítra nám konečně premiérově dorazí LIVE karty z 1. a 2. týdne ELH!!Zákazníci, kteří zvolili osobní odběr na prodejně, se pro ně tedy mohou během odpoledne zastavit (cca kolem 14 hod. by tu již měly být). Objednávky live karet z e-shopu pak budou expedovány v pondělí ráno.
 • 29.9.21- Dnes pro vás již od rána pilně chystáme objednávky, které nám od minulého čtvrtka dorazily. Díky včerejšímu svátku a čtyři dny zavřenému obchodu se jich sešlo opravdu hodně, ale ty zaplacené zvládneme dnes všechny zpracovat, zabalit, a odpoledne či nejpozději zítra ráno podat- do pátku by tedy všem měly dorazit. Ale co dnes bohužel určitě nezabalíme (a ne naší vinou) jsou LIVE karty od SportZoo z prvních dvou týdnů, jelikož zatím vůbec nebyly výrobcem odeslány. Snad se tak co nejdříve stane, navíc již dnes ve 14:00 vystavíme nové karty za 3. týden.
 • 26.9.21- Nové Allure vypadají opravdu dobře, jak kvalitou tak celkovým provedením. Navíc hned v pátek se jednomu zákazníkovi našeho kamenného obchodu povedl při koupi nových Allure přímý zásah-Matthew Tkachuk, karta v limitaci 1/1 (foto na našem facebookovém profilu). Další v pořadí jsou OPC Platinum 20/21, které ovšem na 99 procent příští týden nedorazí (menší zpoždění jsme očekávali a i ze strany Upper Decku by byl nesmysl vydávat dvě velmi podobné série hned po pár dnech od sebe). Nicméně vydání během první poloviny října je reálné. Boxy určené pro předprodej se již vyprodaly, zbytek kusů vystavíme teprve až bude produkt v ČR. Vzhledem k stoupajíci oblibě předprodejů (a plno lidí si různé boxy rezevuje i bokem přes e-mail či telefon) plánujeme tuhle formu prodeje spouštět i v budoucnu u vybraných dalších sérií, kterých máme objednáno dostatečné množství (výhledově např. UD ICE 20/21).
 • 23.9.21- Vystaveny zbývající verze novinky UD Allure 20/21. Produkt bude k dispozici v naší kamenné prodejně od zítra (tj. od pátku)!! Jelikož máme v pondělí a úterý zavřeno, veškeré objednávky přijaté od dnešního dne budou expedovány hned po státním svátku- ve středu 29.9. Tento datum se nevztahuje na Hobby boxy UD Allure zakoupené v předprodeji- ty budeme odesílat již v pondělí 27.9.!!
 • 22.9.21- Ve 14:00 vystaveny extraligové live kartičky 2. týdne. Objednávat můžete přesně 24 hodin, následně půjdou karty z 1. a 2. týdne do výroby.
 • 20.9.21- Tento týden dorazí UD Allure 20/21 (Hobby- prodej proběhl formou předprodeje, a také Retail a Blaster- brzy budou vystaveny k prodeji). Pravděpodobně koncem týdne dorazí také zásilka starších produktů, budou tedy doplněny různé boxy a balíčky. 
 • 17.9.21- Vážení zákazníci, aktuálně nám dochází část příslušenství- především fólie do alb, slídy a toploadery (některé velikosti máme již vyprodané).  Může za to jedna zpožděná zásilka, kterou ovšem čekáme v průběhu příštího týdne. Následně bude hned veškeré doručené zboží naskladněno na e-shop i do prodejny. V případě vyprodání některých položek tedy prosíme o trpělivost a děkujeme za přízeň!
 • 16.9.21- Dnes přesně ve 14:00 skončily objednávky karet SportZoo LIVE ELH - 1. týden. Jak jsme slibovali, přiobjednali jsme trochu karet navíc i na náš sklad, momentálně tedy tyto kartičky lze stále zakoupit až do vyprodání všech uvedených ks. Celkovou limitaci jednotlivých kartiček (a tedy počet karet, co půjde do výroby) vyhlásí výrobce v nejbližší době, po sečtení všech došlých objednávek.
 • 15.9.21- Dnes ve 14:00 dány do prodeje první LIVE karty české extraligy 20/21, objednávat lze do čtvrtečních 14:00. Budeme vždy nějaké karty rezervovat i na náš sklad, pokud tedy objednávku nestihnete udělat, omezený počet ks bude k dispozici i po vypršení 24 hodin (do vyprodání zásob)
 • 14.9.21- Spuštěn předprodej na UD Allure 20/21 a za zvýhodněnou cenu také na OPC Platinum 20/21. Allure by měly dorazit v řádu několika dnů, Platinum na konci měsíce. Aktualizována rubrika 2021- Termíny, info & předprodej.
 • 13.9.21- Léto pomalu končí a podzim již klepe na dveře. Je zde menší souhrn, co pro vás letos ještě chystáme... Rozhodně je na co se těšit- v první řadě bude vycházet spoustu posunutých produktů sezony 20/21 od společnosti Upper Deck, na některé dokonce plánujeme spustit předprodej. Čekají nás ještě parádní 20-21 série jako OPC Platinum, UD ICE, SP Authentic, Ultimate, Stature a další... V listopadu by již měla přijít na řadu i nová UD Series 1 21/22. Hromadí se nám tu také opravdu velké množství kusových karet, které se budou postupně naskladňovat. Snad ještě tento týden by se měla zapojit do nahrávání i jedna posila, takže díky tomu se velmi urychlí tempo naskladňování a budeme si moci snad konečně časově dovolit přidávat i jiné kusovky, než čistě NHL, a rozšířit nabídku jednotlivých karet i o další sporty (budou v levém menu pod hokejovými kartami úplně dole). Sortiment se také časem rozšíří o českou ELH od nového výrobce. Navíc jeden z chystaných projektů od SportZoo by se měl představit již velmi brzy a k zakoupení bude samozřejmě i u nás!!
 • 12.9.21- Dnes se hraje v Plzni první extraligový zápas (s Třincem), a po opravdu dlouhé době bude povolena plná kapacita zimního stadionu. Vyjímečně tak dnes, v neděli, bude otevřeno v obchodě v čase 16:00 - 18:00. 
 • 10.9.21- Vážení zákazníci, dnešním dnem jsme bohužel nuceni udělat krok, kterému jsme se chtěli vyvarovat- zrušení platby dobírkou. Vysvětlení a informace naleznete v článku --->ZDE<---. Byli jsme jedni z posledních prodejců v "kartičkové branži", kteří zboží i v dnešní době stále zasílali s možností platby dobírkou, ale rozmnožení "nepřebíračů" zásilek nám nedává jinou možnost. Budeme rádi, pokud věnujete chvilku vašeho času k přečtení zmíněného vysvětlujícího článku.
 • 9.9.21- Jak bylo avizováno, produkt Metal Universe jsme z důvodu velkého zájmu ani nevystavovali na e-shop, boxy se prakticky rozprodaly již dopředu. Aktuálně jsme ovšem po delší době dali do prodeje UD Synergy 20/21, a to za akční cenu 2999 Kč/box. Další "novinkou" (o které se ale neoficiálně mluví již několik týdnů) je, že od příští sezóny bude kartičky české ELH vydávat fa. SportZoo. Všechny jejich chystané produkty budete moci zakoupit u nás na e-shopu a osobně v kamenné prodejně v Plzni.
 • 6.9.21- Tento týden dorazí novinka- SkyBox Metal Universe 20/21. I když jsme nespouštěli oficiálně předprodej, skoro všechny boxy již máme zamluvené. Takový zájem jsme opravdu nečekali a bohužel další boxy již zřejmě nebudeme doobjednávat (vzhledem k ceně- za mořem se prodávají již teď kolem 350 USD, což je opravdu hodně). Pravděpodobně tak tento produkt ani nebudeme moci vystavit na e-shopu, poslední zbytky budou k prodeji v našem kamenném obchodě.
 • 3.9.21- Obdrželi jsme reklamaci na produkt BCW Plastová krabička na 150 karet. Problém byl, že delší strana měla něco menší rozměr, než je standart, a karty do ní bez poškození v podstatě nešly vložit. Pravděpodobně se jedná o jediný chybný kus, pokud by však někdo ze zákazníků, kteří si krabičky v poslední době zakoupili, měl podobný problém, neváhejte nás kontaktovat. Produkt vám vyreklamujeme.
 • 2.9.21- Doplněno několik starších produktů- oblíbené "Jumbo" balíčky Topps 90/91 (bal. bez žvýkačky) a Score 93/94 a dále klasické v klasickém balení Leaf 93/94 a Topps Premier 93/94. Další zboží je na cestě...

 

8/21

 

 • 31.8.21- Doplněno několik vyprodaných balíčků ze sezóny 20/21. Na zítřek jsme připravili akci v kamenné prodejně- při nákupu Blaster boxu Extended Series obdržíte retail balíček Extended Series a retail balíček Fortuna ligy 2. série ZDARMA. Vztahuje se pouze na osobní nákup v našem obchodě, nikoliv přes e-shop. Všem školákům a školačkám přejeme úspěšný start do nového roku a samé dobré známky.
 • 30.8.21- Termín vydání velmi očekávaného produktu SkyBox Metal Universe 20/21 byl posunut- v prodeji bude nejdříve 8.9., snad se tedy brzy dočkáme. V průběhu tohoto týdne by nám měla dorazit jedna zásilka starších boxů- většinu dáme do prodeje zřejmě po balíčkách.
 • 29.8.21- Během dnešního odpoledne (cca do 17 hodin) - netradičně v neděli, se můžete zastavit u nás v kamenné prodejně. Mříž je zavřená, zavolejte tedy na tel. číslo 732386616, přijdu otevřít. Zítra již je samozřejmě otevřeno klasicky. 
 • 26.8.21- V prodeji jsou konečně zbývající verze UD Extended Series- Retail a Blaster. V naší kamenné prodejně je bude možné zakoupit od pondělí. Na začátku příštího týdne budou také odeslány Blaster boxy objednané v předprodeji.
 • 25.8.21- Dnes přidáno všech 600 karet O-Pee-Chee 19/20.
 • 22.8.21- Nahráno cca 90 ks různých insertů zn. Pacific. Během příštího týdne by měly dorazit Blaster boxy Extended Series 20/21, v nejbližších dnech tedy skončí akční předprodej, zakoupené boxy budou rozeslány a zboží bude dostupné v našem obchodě.
 • 19.8.21- Doplněny boxy a balíčky NHL vč. několika těžce sehnatelných sérií- Fleer Ultra 94/95, Fleer 94/95, Leaf 97/98...
 • 17.8.21- Tento týden očekáváme několik zásilek zboží- příslušenství, dále hokejové boxy a balíčky. S blížícím se koncem prázdnin se nám začíná opět zvyšovat počet objednávek a bohužel občas poptávka převyšuje naši nabídku. Největším problémem jsou (kromě zdlouhavé dopravy ze zámoří) prakticky neustále se zvyšující ceny starších boxů a některé série z 90. let (a i novější) navíc začíná být velmi obtížné sehnat, ještě k tomu za rozumnou cenu po přičtení dalších nákladů (např. clo, DPH, kurz dolaru...). Přestože spolupracujeme s řadou dodavatelů, je to někdy opravdu zdlouhavá a mravenčí práce tvořit objednávky a propočítávat ceny. Pokud tedy sháníte produkt, který není aktuálně v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Možná ho máme právě na cestě, a nebo je sice skladem, ale zatím např. není vystaven na e-shopu (i to se občas stává, momentálně totiž nevystavujeme úplně vše).
 • 12.8.21- Do prodeje dána FAT verze UD Extended Series 20/21. 
 • 10.8.21- Doplněno několik vyprodaných balíčků (Allure 19/20, Vanguard 02/03, MVP 19/20, Stadium Club 01/02, UD S2 20/21 FAT...). Dodání FAT boxů Extended Series předpokládáme tento týden, termín blaster a retail boxů zatím není znám.
 • 9.8.21- Znovu naskladněny vyprodané balíčky 1. a 2. série české extraligy OFS 20/21. V nejbližší době také dáme do prodeje FAT verzi nové UD Extended Series (možná ještě dnes).
 • 8.8.21- Doplněno všech 700 ks Upper Deck 91/92
 • 5.8.21- Přidáno několik dalších boxů z 90. let (ProSet, Donruss, Topps...). 
 • 4.8.21- Naskladněno několik vyprodaných starších boxů (ProSet, Ultra 92, MVP 08, BTP...). V průběhu týdne bude naskladněno ještě další zboží (vč. avizovaných Donruss TIN Gold). 
 • 3.8.21- Po více jak půl roce se nám opět podařilo sehnat pár ks raritních plechovek 1997-98 Donruss Preferred Hockey Hobby Tin Gold, každá v limitaci /499. V balení jsou krásné karty, i samotná krabička má navíc vysokou hodnotu BV!! Např. Gretzky 25USD, Roy 20USD, Jágr 10USD! Zboží bude naskladněno v průběhu tohoto týdne, včetně několika dalších 90´s boxů a měla by snad konečně dorazit kolekce 20-21 Alexis LaFreniere.

 

7/21

 

 • 27.7.21- Naskladněno několik vyprodaných hokejových balíčků z 90. let, a dále zboží do oddělení Baseball a Basketbal. Novinky v posledních dnech přibyly také v rubrice NHL SETY (kompletní). Tento týden čekáme vydání kolekce 20-21 Alexis LaFreniere.
 • 26.7.21- Dneškem můžete oficiálně na naší prodejně zakoupit boxy a balíčky 2. série Fortuna ligy, objednávky z předprodeje na e-shopu byly odeslány hned ráno. Navíc k fyzickému nákupu v našem obchodě nad 500 Kč obdržíte balíček National Hockey Card Day 2021 (platí do rozdání balíčků).
 • 22.7.21- Kolekce 20-21 Alexis LaFreniere nakonec vyjde až příští týden. Vypadá to, že Upper Deck najel na tvrdý prázdninový režim- ostatní produkty jsou rovněž posunuté na později (retaily Extended, UD Ice, OPC Platinum). Každopádně během víkendu naskladníme starší zboží, co nám v nejbližších dnech dorazí (balíčky, sety, příslušenství...)
 • 20.7.21- Jedna večerní opravdu čerstvá "hot new"- boxy Fortuna ligy budeme odesílat v pondělí 26.7., tento datum máme potvrzený jako oficiální termín vydání!!
 • 20.7.21- Přidáno 250 ks paralelních karet MVP 19/20 Blue. Modrá varianta je zajímavá tím, že nebyla vůbec vkládána do balíčků v běžných boxech a narazit se na ní dá náhodně pouze v tzv. factory setech.
 • 19.7.21- Tento týden pravděpodobně vyjde kolekce 2020-21 Alexis LaFreniere, pokud se nestane nic neplánovaného. Jakmile budeme mít potvrzené datum, boxy budou vystaveny na e-shop. Datum vydání 2. série Fortuna ligy zatím potvrzené nemáme, stále probíhá pouze předprodej.
 • 16.7.21- Dnes je naše prodejna v Plzni otevřena pouze do 15:00! Ovšem je možné nás vyjímečně navštívit i o víkendu, během soboty a neděle zde budeme provádět menší úpravy, naskladňovat zboží, co dnes dorazilo, nahrávat karty na e-shop, upravovat web atd.. Pokud budete mít zájem dorazit, kontaktujte nás prosím předem telefonicky (domluvíme se na čase návštěvy). 
 • 14.7.21- V nejbližších dnech bude pravděpodobně trochu upraveno levé menu s hlavní nabídkou e-shopu. Na cestě máme totiž několik zásilek (nejen hokejových) a postupně tedy trochu rozšíříme sortiment. Menší úprava je nutná pro větší přehlednost a orientaci v našem sortimentu. V druhé polovině týdne budou také nahrávány nové karty, seznam aktuálně připravovaných kousků naleznete v rubrice Nově přidané karty.
 • 13.7.21- Aktualizována a doplněna rubrika 2021- Termíny, info & předprodej, kde najdete přehled všech plánovaných novinek, které budou vycházet. Množí se dotazy zákazníků na dodání boxů Fortuna ligy z probíhajícího předprodeje- došlo ke zpoždění ve výrobě a očekáváme dodání během července. Žádáme tedy o trpělivost, my- z pozice prodejce- termín absolutně nemůžeme ovlivnit a nemáme kapacitu na to řešit denně telefonáty, kdy to vyjde. Děkujeme.  
 • 8.7.21- Do oddělení Sběratelské předměty - složka Klubové předměty, přidána zajímavá novinka. Několik prázdných plechovek Donruss 97/98 za jednotnou cenu 50 Kč/ks. Tyto boxy (plné) jsme měli v prodeji během minulých Vánoc a od té doby se zatím bohužel další sehnat nepodařilo.
 •  7.7.21- Do prodeje jsme již dali novinku UD Extended Series 20/21, která je na cestě. Zatím jde o předprodej (nutná tedy platba předem, ne na dobírku). Nejpozději začátkem příštího týdne budou hobby boxy k dispozici na naší prodejně a zároveň proběhne expedice již objednaných boxů z e-shopu. Ostatní verze (retail, blaster, FAT) by měly dorazit cca za týden.
 • 6.7.21- Naskladněny balíčky Batman Returns (Topps 1995) a několik dalších filmových předmětů (puzzle). Tento týden pravděpodobně dorazí hobby boxy novinky UD Extended Series!!
 • 1.7.21- Doplněno několik boxů a balíčků od r. 2000. Nejpozději během zítřka (možná již dnes) začneme opět nahrávat nové karty- řadové i inserty. Navíc máme na cestě velké množství setů z 90. let, na léto bude tedy práce dost. Je za námi přesně polovina roku 21 a z našeho pohledu se povedla, stále pozorujeme vzrůstající zájem o sběratelství. Opravdu velmi děkujeme všem zákazníkům za podporu, pozitivní ohlasy, a těšíme se na další spolupráci. Také děkujeme všem návštěvníkům kamenné prodejny, kam jsme se letos nově přestěhovali a je znát, že v Plzni obchod tohoto zaměření opravdu chyběl. Je nám ctí, že zde můžeme být pro vás a budeme se snažit co nejvíce rozšiřovat naše služby.

 

6/21

 

 • 29.6.21- V rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY aktualizován seznam karet, které aktuálně připravujeme k nahrávání na e-shop. Seznam je průběžně aktualizován. Máme v plánu nahrávat především o blížícím se prodlouženém víkendu, v posledních dnech to z časových důvodů bohužel moc nešlo. Na cestě již máme další zboží, a např. také oblíbené filmové balíčky Batman se vrací.
 • 28.6.21- Dle očekávaní Upper Deck odložil termíny vydání- jediné, co teoreticky příští týden dorazí, bude hobby verze UD Extended Series, ostatní varianty (retail, blaster, FAT) posunuty na zatím neurčeno. Alexis LaFreniere Collection posunuta minimálně o měsíc- na konec července!! 11.7. je termín vydání UD Ice, zatím nemáme žádné info, ale dá se předpokládat rovněž posun vydání. Co se týče Fortuna ligy- stále probíhá předprodej a termín vydání výrobce SportZoo odhaduje nejpozději do 12.7.- expedovat začneme hned, jakmile budou boxy k dispozici. Veškeré info najdete vždy v rubrice 2021- Termíny, info & předprodej, kterou pravidelně aktualizujeme!
 • 24.6.21- Doplněny avizované balíčky Victory, Pro Set, a sety UD Series 2 20/21 a All Goalies 10/11. Připomínáme, že v sobotu budeme mít prodejní stánek na akci "Hokej na ulici" v Rychnově nad Kněžnou, kde bude hokejbalový turnaj a burza hokejových karet. Více info naleznete níže pod novinkami.
 • 22.6.21- Během týdne zatím naskladněny starší balíčky české ELH za "lidovou" cenu 15 Kč/ks, dnes doplněny skladové zásoby a rozšířena nabídka příslušenství, přidány další boxy i vyprodané balíčky (např. oblíbené a cenově výhodné FAT balíčky a další...). Do konce týdne (zřejmě ve čtvrtek) ještě dorazí Panini All Goalies 10/11, balíčky Victory z několika ročníků a také Pro Set 90/91 obě série, a jako raritka několik kompletních setů Topps z 80. let. Zásilky se zbožím nám budou chodit i přes léto, takže budeme rozšiřovat a doplňovat sortiment i během prázdnin. Vycházet budou samozřejmě také novinky, které rovněž budeme mít v nabídce, veškeré info o nich zveřejňujeme v rubrice 2021- Termíny, info & předprodej !!!
 • 20.6.21- Dnes přesně ve 12:00 jsme spustili předprodej boxů 2. série Fortuna ligy. Během příštího týdne budeme postupně doplňovat vyprodaný sortiment, staré i nové věci- boxy, balíčky, příslušenství...a ve zbývajícím čase také přidávat kusové karty, naskladníme i oblíbené a cenově výhodné týmové loty z letošní Upper Deck Series 2. 
 • 19.6.21- V noci z pátku na sobotu doplněny vyprodané a přidány nové především řadové karty z několika různých sérií- celkem přes 400 ks. Jen pro info připomínáme, že veškeré novinky o naskladněných kartách již od začátku tohoto roku vždy naleznete v rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY
 • 17.6.21- Přidáno několik vyprodaných 90´balíčků- Parkhurst, Pinnacle... V nejbližší době by nám už konečně měla dorazit větší zásilka zboží, která se zasekla po cestě, takže budeme brzy naskladňovat další boxy, balíčky- staré i nové, a příslušenství. !!V neděli 20.6. od 12:00 oficiálně spustíme předprodej boxů 2. série Fortuna ligy!!
 • 14.6.21- Do nabídky přepravy přidán nový dopravce- PPL (jak bylo avizováno). Pro dodání v ČR si tak nyní můžete vybrat již ze tří společností- Zásilkovna, PPL a Česká pošta- pouze přes poštu posíláme i na dobírku. Na Slovensko zůstává doručení jen přes Zásilkovnu. Těžko říct, který dopravce je lepší- mrsknout občas balíkem jen tak přes hradbu bohužel zvládnou všichni. Naši zákazníci nejvíce využívají "Zásilkovnu na výdejní místo", na druhé pozici je pak "Balík na poštu".
 • 12.6.21- Dnes přidáno cca 90 ks insertních karet. V rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY také aktualizován seznam "Připravujeme".
 • 11.6.21- Od pondělí 14.6. bude naše kamenná prodejna zároveň výdejním místem balíků společnosti PPL- tzv. Parcelshop. Díky tomu také v nejbližší době rozšíříme na e-shopu nabídku dopravy po ČR- k současné Zásilkovně a České poště přidáme právě PPL. Stále však bude platit, že nejlevnější cenu nabízí Zásilkovna- na výdejní místo s platbou předem za 69 Kč.
 • 10.6.21- Doplněny skladové zásoby příslušenství- alba, holdery 35pt a 75pt. Další zboží snad dorazí příští týden. V akci je nyní balení 35pt toploaderů (25ks) za 85Kč.  Dále přidány kusové samolepky Panini 91/92- dle zájmu a poptávky plánujeme do budoucna případně rozšíření sortimentu kusových samolepek. V blízké době by nám také měly dorazit promo balíčky k chystané 2. sérii kartiček Fortuna ligy, které budeme rozdávat k objednávkám. Termín vydání 2. série bude ještě upřesněn, ale měl by být koncem června. Boxy a balíčky každopádně budeme mít k dispozici hned v den vydání!!
 • 5.6.21- Přidány karty z dávné historie- 7th Inning Sketch OHL 89/90, vč. několika zajímavých jmen, například Eric Lindros. Do budoucna chceme více rozšířit sortiment a přidávat karty i z dalších soutěží mimo NHL (která ovšem vždy zůstává prioritou), proto doporučujeme při hledání karet využívat naši přehlednou filtraci karet- podle ligy (NHL, OHL,..), sezón, jednotlivých týmů...
 • 4.6.21- Dnes nahrány karty SP 94/95, dále naskladněno několik vyprodaných boxů a balíčků. Během příštího týdne by mělo dorazit další zboží. V rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY budou nyní vypisovány i informace o tom, které karty plánujeme v blízké době nahrát či doplnit.
 • 2.6.21- Dnešním dnem jsme spustili bonusový program pro návštěvníky naší kamenné prodejny- Zákaznickou kartu. Hlavním tahákem je možnost zařadit se do slosování o Hobby box OPC Platinum 20/21. Více info v článku --ZDE--. V budoucnu chceme vytvořit něco podobného i pro e-shop.
 • 1.6.21- Opět jsou v prodeji hobby verze balíčků oblíbené série Pacific Adrenaline 01/02, dále Pacific Crown Royale 03/04 a úplně nově také Pacific Exclusive 02/03, tato série obsahuje nádherné řadové karty a ještě krásnější je její paralelní verze GOLD.

 

5/21

 

 • 30.5.21- Doplněny vyprodané karty a skl. zásoby UD Series 2 20/21. Dnes později večer a během zítřka se můžete postupně těšit na příjemné oživení nabídky řadových karet- přidány budou pohledné karty Topps Premier Plus 99/00 a pozor!!, také všech 250 ks karet Fleer 94/95- v dnešní době sehnat tento kompletní set za rozumnou cenu je opravdu velmi složité, nicméně povedlo se a dáme ho do prodeje po jednotlivých kartách. 
 • 28.5.21- Do prodeje dána další novinka- Hobby boxy SpX 20/21!! Jako vzpomínka na začátky této série přidány také boxy a balíčky SP 94/95. Naskladněno také menší množství některých vyprodaných holderů,bohužel velikost 180pt. stále skladem nemáme. 
 • 24.5.21- Včera a dnes přidány karty ze sérií Pacific 03/04 a Parkhurst 93/94, opět se budeme snažit přidávat nové nebo doplňovat vyprodané karty pravidelně, vždy dle zbývajícího času. Od pátku je v prodeji zatím poslední novinka- UD Trilogy 20/21. Ještě tento týden by měla vyjít další nová série- SpX 20/21!!
 • 20.5.21- Do nabídky již přidán NHL Rookie Box Set 20/21 !! UD Trilogy bude na našem e-shopu v prodeji buď zítra, a nebo až po víkendu (záleží, kdy nám dorazí). Vzhledem k nedostatku boxů a rezervacím pro zákazníky kamenné prodejny bohužel na web naskladníme velmi omezený počet ks.
 • 19.5.21- Dnes později večer budou naskladněny balíčky (hokejové i další + nějaké samolepky). Do konce týdne nám také dorazí novinky- NHL Rookie Box Set a UD Trilogy, s druhou zásilkou budou doplněny také některé další již vyprodané novinky.
 • 16.5.21- Přidáno několik NHL boxů a balíčků, ale např. také balíčky DEL, OHL...příští týden dorazí i další raritky, v nabídce budeme mít např. velmi oblíbené balíčky s 3D kartami Pinnacle McDonald´s, dále samolepky a fotokarty Panini z 90. let, balíčky NBA 90/91 či filmové balíčky Star Trek a také dorazí slibované novinky, vše spíše až v druhé polovině týdne.  Sehnali jsme posilu na občasnou výpomoc do naší prodejny, takže úprava otevírací doby nakonec zřejmě nebude nutná.
 • 15.5.21- Nahrány karty Topps Total 02/03, během neděle bude naskladněna část zboží (boxy, balíčky), příští týden přijdou další dvě zásilky (jedna půjde především na balíčky a v druhé budou hlavně novinky). Během příštího týdne možná budeme muset z osobních důvodů na některé dny trochu upravit otevírací dobu prodejny v Plzni, vše je ještě v řešení a případná dočasná změna bude zveřejněna zde a na našem facebookovém profilu!
 • 13.5.21- Přidáno několik balíčků a boxů...na cestě jsou i další zásilky, ovšem se zpožděním (něco snad naskladníme přes víkend). Bohužel jeden náš kanadský dodavatel (se kterým spolupracuji již mnoho let) je covid pozitivní a tak se vše trochu zkomplikovalo a prodlužuje. Nicméně dorazí  alespoň ostatní zásilky odjinud a příští týden také dvě novinky- NHL Rookie Box Set a také UD Trilogy- těch budeme mít jen velmi omezené množství! (Je možná předrezervace po osobní domluvě v naší prodejně)
 • 11.5.21- Naskladněna slibovaná verze TIN Upper Deck S2 a několik několik alb v sekci Příslušenství. Večer budou přidány zbývající karty Topps 90/91.
 • 10.5.21- V průběhu večera nahrána půlka setu Topps 90/91 (zbytek ve středu). Zítra během dne dáme do prodeje konečně také oblíbené "plechovky"- UD Series 2 20/21 TIN.
 • 9.5.21- Díky uvolnění vládního nařízení máme od zítra standartně otevřenou prodejnu v Plzni- již tedy není nutné nejdřív vytvořit objednávku přes e-shop, můžete si vybrat zboží i přímo u nás. A zastavit se klidně můžete i jen tak, třeba na kafe a pokec o kartách.
 • 8.5.21- Naskladněny boxy (některé vyprodané novinky), balíčky z 90. let- např. také oblíbené McDonald´s či blistery Score 91/92, několik figurek hráčů a doplněno také příslušenství- alba. Bohužel opět jsou vyprodané magnetické holdery velikosti 180pt a 35pt (kromě černých) a ani jeden z našich dodavatelů je momentálně nemá.
 • 7.5.21- Nahrány karty OPC Platinum 14/15. Dnes nám dorazilo zboží, naskladníme ho až během soboty (připravujeme obchod na pondělí).
 • 6.5.21- Zítra (v pátek) nám dorazí další zboží (boxy, balíčky, příslušenství, a např. i další figurky hráčů), během odpoledne či večera ho snad stihneme naskladnit. Další novinkou je, že od pondělí 10.5. můžeme již regulérně otevřít prodejnu (ne jen jako výdejní místo)- takže se těšíme na vaši návštěvu!! Máme tam ještě spoustu práce, ale přes víkend bychom rádi přidali i slibované nové karty na e-shop, takže doufáme, že se vše stihne a podaří.
 • 5.5.21- Naskladněno několik vyprodaných balíčků z 90. let a "factory setů". Jiná zásilka zboží se nám zdržela na cestě a další boxy a balíčky tak zřejmě budeme naskladňovat až po víkendu, ale třeba nás dopravce překvapí a stihneme to dříve. V nejbližší době (snad do víkendu) je v plánu doplnit karty Bowman 90/91 a nahrát karty Topps 90/91 a OPC Platinum 14/15, které jsme v nabídce ještě nikdy neměli. Podle času pak třeba i něco dalšího...děkujeme za přízeň!!
 • 4.5.21- Nahráno 100 ks opravdu povedených paralelních karet Crown Royale 02/03 - "Red" verze
 • 3.5.21- Dnes později večer budou přidány karty Pacific Crown Royale 03/04. Box jsme otevřeli dnes a video můžete shlédnout na našem novém kanálu YouTube --ZDE--
 • 1.5.21- Info k novince Sp Game Used- boxy se nám vyprodaly během dvou dnů. Měli jsme (ještě s jedním velkým e-shopem) výrazně nižší cenu než zbytek prodejců v CZ. Příští týden dojde další zásilka, bohužel již za jinou cenu. Moc nás ale těší, že jsme Vám mohli nabídnout alespoň ze začátku velmi solidní prodejní cenu, v USA tyto boxy běžně jdou kolem 200 dolarů. V průběhu příštího týdne také budou naskladněny různé vyprodané staré balíčky (např. Bowman 90/91, Upper Deck 90/91...), a budou přidávány řadové a insertní karty, které momentálně připravujeme (asi začneme nahrávat již teď o víkendu).

 

4/21

 

 • 28.4.21- Aktuálně jsou v prodeji slibované novinky- hobby boxy Sp Game Used 20/21 a retail boxy a balíčky UD Series 2 20/21. Reagovali jsme také na žádosti zákazníků naší kamenné prodejny a do nabídky zařadili nové české balíčky z letošní ELH. 
 •  27.4.21- Již zítra odpoledne dáme do prodeje další novinky- dorazí retail boxy UD Series 2 20/21 a také jeden high-end produkt- hobby boxy Sp Game Used 20/21!  Zákazníci z Plzně a okolí tak obě novinky mohou mít doma již zítra po vyzvednutí v naší prodejně.
 • 26.4.21- Po delší době opět naskladněny hobby balíčky letošních UD MVP 20/21 a také hobby boxy MVP 19/20. Doplněny vyprodané + přidány nové karty- 1x celý set UD Series 1 18/19, a dokonce 2x UD Series 2 18/19 (celkem 600 ks karet), dále naskladněno 200 ks UD Series 1 19/20.
 • 25.4.21- V noci na pondělí byla spuštěna poslední z úprav systému, na kterých jsme poslední měsíc pracovali. Web má nyní lehce zmodernizovaný vzhled (nechtěli jsme dělat žádnou zásadnější proměnu)  a především upravený nákupní košík. Na stránkách se také rozšířil výskyt červeného nápisu NEW označujícího novinky, tímto symbolem budou nově i v menu a podkategoriích vždy vyznačena oddělení, kde v posledním cca týdnu bylo přidáno nové zboží (kromě kategorií RC, brankářů a CZ/SK hráčů- tam jsou zobrazeny karty jen pro přehlednost, primárně umístěné jinde). Systém se během prvních dní ostrého provozu bude ještě vychytávat. :-))
 • 23.4.21- Včera a dnes doplněno několik NHL balíčků a boxů, bohužel část objednané zásilky má zpoždění a dorazí po víkendu. Dále přidán sortiment do oddělení SBĚRATELSKÉ PŘEDMĚTY. Včera přidány karty Victory 08/09, během dnešního večera a následujících dnů budou doplňovány další vyprodané i nové karty, vše zveřejňujeme v rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY
 • 21.4.21- Naskladněny některé vyprodané karty UD Choice 98/99 a doplněny všechny karty Victory 06/07.
 • 20.4.21- Přidány karty O-Pee-Chee Minis 87/88Score 91/92 Young Superstars a pár insertů Erica Lindrose. Hodně zákazníků poptává UD Choice 98/99- snad již zítra z nich něco vyprodaného  doplníme (co jsme zatím sehnali). Do pátku budou také průběžně naskladněny různé vyprodané boxy a balíčky.
 • 19.4.21- Nahrány řadové karty z novinky UD Series 2 20/21.
 • 18.4.21- Přidány karty ze sérií UD Black Diamond 11/12, UD Black Diamond 13/14, UD Black Diamond 14/15 a Score 90/91 American.
 • 17.4.21- Dnes později večer přesně po měsíci odstávky opět začneme doplňovat a přidávat jednotlivé karty. Na nejblžší dny jsou v plánu série Score 90/91, UD Series 2 20/21 (novinka), několik ročníků Black Diamond, UD Choice 98/99, různé insertní karty...a v zásobě jsou další tisíce karet, co budou následovat.  Avizované přecenění karet proběhne nakonec také až dnes.
 • 15.4.21- Máme nové číslo účtu a pro SK zákazníky navíc nově i účet v Eurech. Pokud někdo omylem odešle platbu za objednávku na původní účet, nic se neděje, dorazí nám také. Číslo by snad již mělo být změněno všude, kde je uvedeno. Již jsme začali třídit a připravovat karty, které od soboty opět začneme doplňovat na e-shop. V noci z pátku na sobotu také dojde k úpravě cen řadových karet- rozhodli jsme se u většiny sérií zavést jednotné ceny odstupňované na 3 úrovně: běžné hráče, top hráče + brankáře a největší hvězdy. Některé dražší série tak sice zlevní, ale bohužel levné karty půjdou nahoru. Tento systém nacenění běžně používají obchody a naši partneři v Kanadě- kde ovšem všechny řadovky startují min. od 1 CAN dolaru výše. Bohužel kdybychom tento krok neudělali, tak by se nám některé série jako např. ProSet za 6 Kč/ks a plno dalších vůbec nevyplatilo držet a průběžně doplňovat- je to opravdu neskutečně časově náročné a zpracovat ProSetku za pár Kč nebo jinou dražší kartu je ovšem pořád stejná práce. Každopádně do pátečního večera necháváme platit původní ceny- jen na to dopředu upozorňujeme. :-) Samozřejmě u odložených objednávek vždy platí původní cena, za kterou jste si zboží objednali.
 • 14.4.21- Naskladněno plno zboží- další varianty UD Series 2 20/21 (retail má opět zpoždění), Tim Hortons, starší kousky... Aktualizována oddělení NHL BOXY, NHL BALÍČKY, NHL SETY (kompletní) a DALŠÍ sběratelský sortiment. Úprava systému webu se blíží ke konci, v novém vyhledávači již lze vyfiltrovat cca 98 procent karet z e-shopu dle týmů, sezon, výrobců a lig. Dodržíme plán a pravděpodobně přes víkend začneme konečně opět pravidelně přidávat nové karty!!
 • 13.4.21- Konečně spuštěna avizovaná filtrace karet podle týmů- jejich výpis najdete v každém oddělení karet e-shopu (např. base, insert.., ale i v jednotlivých složkách setů řadových karet). Po rozkliknutí políčka "Parametry" je pak možnost upřesňující filtrace dle sezon, výrobců, a v nejbližší době přibude i možnost filtrace dle ligy (např. NHL, CHL...). Ještě nám zbývají zanést do vyhledávače karty z cca 5 setů a všechny paralelní karty, v nejbližších dnech to tedy doladíme a koncem týdne bychom již chtěli začít doplňovat vyprodané karty a přidávat nové.
 • 11.4.21- Doplněny balíčky a boxy z přelomu tisíciletí. Mimo jiné také některé dnes již těžko sehnatelné boxy Pacific- značky, která vás snad ani nemůže zklamat. Aktuálně tedy máme v nabídce 64 druhů boxů a 39 druhů balíčků NHL (plus další nabídka v ostatních odděleních). Dnes měl být také spuštěn nový vyhledávač karet, zatím je připravený bohužel cca z 90 procent. Pokud se nám to podaří dodělat do večera, bude to spíše zázrak- reálnější je pondělí nebo max. úterý. 
 • 9.4.21- Dnes odpoledne nám dorazila zásilka zboží- během víkendu tedy naskladníme další boxy a balíčky NHL do nabídky. Snad se nám také konečně podaří dokončit úpravu systému a spustit nový vyhledávač. 
 • 6.4.21- Výhled na nejbližší dny: zřejmě v pátek by nám mělo dorazit zboží- starší boxy a balíčky, co jsme již dlouho neměli v nabídce, např. od výrobců Pacific, Topps, oblíbené Panini All Goalies atd.. Další zásilka starších věcí dorazí během příštího týdne, kdy dáme do prodeje také další varianty novinky UD Series 2 20/21- ještě stále přesně nevíme, co přijde (jisté je zatím akorát FAT balení). Již delší dobu usilovně pracujeme na úpravě systému e-shopu- to je práce, kterou sice nevidíte, ale zabírá nám veškerý čas :-)) Do konce tohoto týdne by mělo být hotovo a snad již v neděli spustíme novou funkci filtrování karet dle týmů, ale např. také dle jednotlivých sezon a výrobců. Následně konečně začneme opět nahrávat a doplňovat karty a tohle oddělení e-shopu znovu ožije.
 • 3.4.21- Celé Velikonoce pracujeme na úpravě systému a filtrování karet dle týmů. Sice jsme nabrali menší skluz, ale pravděpodobně někdy během příštího týdne by snad mělo být hotovo, spuštěn vyhledávač, a pak opět začneme pozvolna přidávat nové karty.
 • 1.4.21- ŽIVÉ LOSOVÁNÍ NAŠÍ SOUTĚŽE O BOX UD SERIES 2 20/21 A DALŠÍ CENY. ODKAZ NA YOUTUBE ZDE:https://youtu.be/9UXZQAIP-gM

 

3/21

 

 • 31.3.21- Nově možnost doručení na vaši adresu přes Zásilkovnu!! Z důvodu navýšení cen dopravy od České pošty jsme přidali na výběr i levnější alternativu pro zákazníky, kteří chtějí objednávku až domů: Zásilkovna CZ- doručení na adresu. Cena této dopravy je 100 Kč, ale stejně jako v případě doručení na výdejní místo Zásilkovny je možná pouze platba předem. Platbu dobírkou lze zvolit jedině při přepravě Českou poštou. 
 • 30.3.21- Doplněny starší i nové NHL BOXY a NHL BALÍČKY.
 • 29.3.21- Naskladněno několik balíčků- Score, Pacific. Další zboží by nám mělo dorazit zítra. Dále jsme nuceni zvednout cenu dobírkového poplatku (chceme i nadále zachovat tuhle možnost)  a poštovného za "balík do ruky"- Česká pošta bohužel patří mezi velmi drahé dopravce a dlouhodobě jí doplácíme vysoké částky. Cena za "balík na poštu" zůstává stejná. U cen Zásilkovny se také nemění nic- 69 Kč na jakékoliv výdejní místo v ČR (pouze platba předem), a je tedy nejvýhodnější.
 • 28.3.21- Vážení sběratelé, poptávka po nové sérii je opravdu velká. Momentálně (neděle večer) máme v prodeji poslední volný box (který jsme chtěli původně otevřít na balíčky- ty jsou tedy teď úplně vyprodané). Další boxy UD Series 2 by nám měly dorazit v úterý, kdy také naskladníme další již dlouho vyprodané hobby boxy Artifacts 20/21 (nyní máme v prodeji blastery) a Synergy 20/21, a také nějaké devadesátkové boxy a balíčky. 
 • 26.3.21- Přidáno několik starších extraligových balíčků do BOXY & BALÍČKY - ostatní.
 • 25.3.21- Od včerejšího odpoledne je v prodeji hobby verze UD Series 2 20/21. Aktuálně máme skladem boxy z předobjednávky od UD, ale po jejich vyprodání pravděpodobně cena dalších půjde nahoru (dle dosavadních zkušeností). Znovu připomínáme: o jeden tento box (a další ceny) také proběhne losování  (více info ZDE)!! Uzávěrka přihlášek je příští týden ve středu 31.3. ve 23:59. Poté co nejdříve vyhlásíme vítěze, teoreticky ho můžeme udělat hned ve čtvrtek. Detaily losovačky ještě upřesníme příští týden, každopádně se bude vysílat živě přes youtube. Jednotlivé karty z nové série budou budou v prodeji až někdy v průběhu dubna. Jak jste jistě zaregistrovali, tak teď nepřidáváme žadné karty- momentálně probíhá úprava systému e-shopu (spustíme vyhledávání karet dle týmů) a ještě nám to zabere nějaký čas, pravděpodobně o něco déle než jsme čekali. Navíc pro e-shop standartně rozbalujeme FAT box, který dorazí s ostatními verzemi (retail, blaster, tin) až v dubnu. 
 •  
 • 24.3.21- V noci doplněn sortiment do oddělení NHL BOXY, BOXY & BALÍČKY - ostatní, PŘÍSLUŠENSTVÍ ke kartám a NHL SETY (kompletní). Znovu naskladněny některé vyprodané novinky (blastery Artifacts a Serie 1). Díky přesunu do nové prodejny také bude okrajově přibývat i jiný sortiment, než hokejový, v noci jsme naskladnili např. fotbalové balíčky a boxy. Dnes někdy během odpoledne bude vystavena slibovaná novinka- UD Series 2 20/21. Za chvíli pro ni vyrážím osobně přímo k distributorovi :-)
 • 23.3.21- Skvělá zpráva! UD Series 2 20/21 bude naskladněna již zítra odpoledne- tedy na termín vydání!! Během čtvrtka a pátku proběhne expedice prvních objednávek, takže vám zásilky dojdou až po víkendu. Aktuálně dorazí hobby boxy, zbytek poté v dubnu. Dle čekávání je na duben posunutý i termín vydání SP Game Used 20/21 (původně byl zítra).
 • 22.3.21- Zdravíme vás v novém týdnu, již z nové adresy!!! O víkendu jsme zvládli vše přestěhovat a nyní se nacházíme v Plzni- Doudlevecká ul. 32 (cca 250m od zimního stadionu). Prodejnu ještě postupně doladíme a přidáme sem fotku, všechno zboží jsme ale již přestěhovali a obchod během koronaviru zatím bude sloužit alespoň jako výdejní místo e-shopu. Tento týden dorazí UD Series 2 20/21 (pravděpodobně hobby boxy a k tomu něco dalšího- zřejmě blastery). Podle UD je vydání 24.3.- ale předpokládáme mírné zpoždění na celnici. Každopádně nejdéle během pátku bychom měli zboží mít naskladněné a vystavené.
 • 20.3.21- Celý víkend pracujeme na nové prodejně. A zatím to jde nad očekávání dobře- vypadá to, že všechny objednávky, co od čtvrtka dorazily, vám v pondělí připravíme již z nové adresy! :-)
 • 18.3.21- V poslední době máme bohužel několik případů, kdy si zákazníci objednají zboží přes Českou poštu na dobírku, ale následně si balík nepřevezmou a nám jde zboží zpět, ovšem poštovné samozřejmě musíme zaplatit (a ČP není zrovna nejlevnější přepravce). Z českých hokejových e-shopů jako jedni z posledních nabízíme ještě stále možnost dobírky (většina kolegů má již jen platbu předem) a rádi bychom tuto možnost zachovali dále. Pokud by ale měla tato situace pokračovat, budeme na to nuceni zareagovat. Věříme, že to byly ojedinělé případy a souhra náhod, děkujeme za přízeň!
 • 17.3.21- Přidány řadové karty UD Black Diamond 12/13. V následujících cca 14 dnech jsme se nakonec rozhodli úplně pozastavit nahrávání nových karet, po zcela logické úvaze totiž využijeme současné stěhování do nové prodejny zároveň k velké inventuře karet a především vylepšení systému webu-  plánované úpravy nám umožní spustit dosud chybějící vyhledávání a filtrování karet podle klubů. Tuhle funkci jistě ocení většina našich zákazníků, především sběratelé týmů, spoustu karet jejich oblíbených klubů jim v současnosti může uniknout a po spuštění vyhledávače jistě budou překvapeni, o kolika kartách u nás třeba vůbec nevěděli. Jakmile bude systém spuštěný a my přestěhováni, opět se rozjede nahrávání nových karet (odhadem za dva týdny). Provoz e-shopu běží bez omezení a veškeré objednávky (boxy, balíčky i karty) samozřejmě standartně odesíláme, navíc již příští týden by měla dorazit očekávaná novinka- UD Series 2 20/21.
 • 16.3.21- Během dnešního večera a noci budou doplněny vyprodané a nahrány nové karty ProSet 91/92. Také jsme již začali makat na úpravě budoucí prodejny v Plzni, nejbližších 14 dní tedy bude náročných a karty budou přidávány jen občas (souběžně s rekonstrukcí totiž samozřejmě musíme připravovat objednávky, které nám chodí stále :-)). Děkujeme všem za přízeň!
 • 14.3.21- Včera doplněny karty UD Series 2 08/09, dnes naskladněny vyprodané karty UD Series 1 12/13 a v průběhu večera doplníme zbývající řadovky z této série, co zatím nebyly v nabídce. Dnes jsme také převzali klíče od nové prodejny, která bude v Plzni- Doudlevecká ul. 32. V průběhu příštích 14 dnů tedy postupně začne příprava a přesun na novou adresu, což bude časově velmi náročné (musíme tam vymalovat, několik věcí opravit atd...). Provoz e-shopu bude bez omezení, stále se budeme snažit odesílat veškeré zásilky do 1-2 dnů od přijetí objednávky (resp. platby na účet), ale pravděpodobně nebudeme přidávat tolik nových karet (vždy podle času a únavy :-)) Kompletní přesun bychom chtěli stihnout do začátku dubna, a pak se již budeme soustředit jen na rozšiřování e-shopu a nové prodejny. 
 • 12.3.21- Přidáno pár ks insertů SkyBox Impact 95/96, během noci ještě naskladníme řadové karty z této série.
 • 11.3.21- V průběhu dnešního večera a noci bude postupně přidáno všech 440 karet ze setu Score 91/92 American.
 • 10.3.21- Trochu jsme změnili uspořádání levého menu. Vzniklo oddělení STICKERS (samolepky), kde naleznete nové zboží. Dále naskladněno velké množství starých i nových produktů do kategorií NHL BOXY, NHL BALÍČKY, BOXY & BALÍČKY - ostatní, PŘÍSLUŠENSTVÍ ke kartám a NHL SETY (kompletní). Do konce týdne budeme průběžně naskladňovat nové i vyprodané karty, sledujte tedy rubriku NOVĚ PŘIDANÉ KARTY.
 • 9.3.21- Přidány řadové karty Pacific Vanguard 02/03, v průběhu noci ještě doplníme inserty z této série a možná i další karty. Včerejší slibované překvapení se povedlo vyjednat- v průběhu března se postupně přesuneme do nových prostor přímo do Plzně, prodejna bude v Doudlevecké ulici- cca 300 m od zimního stadionu. Průběžně vás budeme informovat, jak probíhá příprava obchodu. Přesun proběhne za plného provozu e-shopu, což bude časově velmi náročné a některé dny možná nestihneme např. přidávat nové karty, ale fungovat na nové adrese chceme nejpozději od začátku dubna (pokud budou stále uzavřené obchody, tak pochopitelně jen jako výdejní místo e-shopu).
 • 8.3.21- Po delší době máme opět v prodeji hobby boxy letošních MVP a UD Series 1 a např. také balíčky UD Choice Preview 98/99. Během noci snad zvládneme naskladnit další karty a v jednání je veliké překvapení pro sběratele z Plzně a okolí. Zítra by snad mělo být jasno a budeme ho moci prozradit. :-)
 • 7.3.21- Včera nahrány karty UD Collector's Choice 09/10 - base, paralel a insert a Pinnacle 91/92. Dnes nahrány a doplněny sklad. zásoby sérií UD Series 1 10/11UD Series 1 09/10UD Series 1 19/20. Přejeme hezký zbytek víkendu, začátkem příštího týdne (zřejmě ve středu) by mělo dorazit nové zboží (především balíčky a boxy).
 • 5.3.21- Naskladněny některé vyprodané balíčky (např. ProSet, Score, Parkhurst, OPC), na cestě je další zboží (dorazí zřejmě v průběhu příštího týdne). Bohužel vydání UD Series 2 20/21 se posouvá- viz. "Chystané novinky Upper Deck" o něco výše. Stále se můžete zapojit do naší soutěže o Hobby Box této novinky, více info ZDE. Přes víkend budeme opět nahrávat karty, sledujte tedy rubriku NOVĚ PŘIDANÉ KARTY.
 • 4.3.21- Dnes spuštěn prodej avizovaných samolepek národního týmu ČR, nahrány karty UD Series 2 05/06.
 • 3.3.21- Nahrány karty ProSet Platinum 91/92 - 2. série
 • 3.3.21- Doplněn sortiment NHL BOXY, Ostatní BOXY & BALÍČKY, Příslušenství ke kartám a Ostatní sběratelský sortiment. Bohužel samolepky reprezentace nám od výrobce dnes nedorazily, snad se tedy dočkáme zítra.
 • 2.3.21- Nahrány karty UD Collector's Choice 08/09- base, paralel i inserty. Během zítřka by nám snad mělo dorazit několik zásilek zboží- příslušenství, boxy a také avizované samolepky národního týmu (cena bude 200 Kč/blaster). Vše, co přijde, dáme ještě zítra do prodeje. 
 • 1.3.21- Přidány další komplety do oddělení NHL SETY (kompletní), dnes později večer (či v noci) budou doplněny ještě karty ze série Victory 06/07.

 

2/21

 

 • 28.2.21- Nahrány karty Upper Deck 92/93 a OPC 20/21- paralel a insert karty. Během příštího týdne (pravděpodobně ve středu) spustíme prodej novinky- Samolepek reprezentace ČR (vychází po 23 letech), na cestě k nám jsou také další NHL boxy. Pomalu se začíná blížit termín vydání velmi očekávaného produktu- UD Series 2 20/21 (10.3.) O případném zpoždění či dalších podrobnostech vás budeme včas informovat, již se na novou sérii moc těšíme!
 • 27.2.21- Doplněny vyprodané + nahrány nové karty O-Pee-Chee 20/21, dále pak UD Czech World Juniors 91/92 a téměř 700 karet Upper Deck 91/92.
 • 26.2.21- Přidány NHL SETY (kompletní), pár ks insertů, řadové karty UD Series 1 93/94 a aktuálně nahráváme 2. sérii ProSet 90/91. Na další karty se můžete těšit již zítra, nahrávat totiž budeme i během víkendu.
 • 25.2.21- Nahráno celkem cca 50ks paralel a insert karet Parkhurst 92/93 a MVP 08/09, opět máme v nabídce již několikrát vyprodané blastery UD Artifacts 20/21.
 • 24.2.21- Během večera postupně doplníme karty ze série 1 Parkhurst 92/93.
 • 24.2.21- V noci doplněny skladové zásoby a přidáno plno zboží do oddělení NHL BOXY, NHL BALÍČKY, Příslušenství ke kartám, Ostatní sběratelský sortiment
 • 22.2.21- Doplněny zásoby populárních insertů UD Choice 98/99 StarQuest Blue, během noci ještě přidáme karty ze série Pinnacle 95/96.
 • 21.2.21- Přes víkend nahrány slíbené série Topps Stadium Club 91/92 a Leaf 93/94 plus cca 30 insertů. Začátkem následujícího týdne bude avizované rozšíření a doplnění sortimentu (příslušenství, boxy...) a bude pokračovat přidávání karet, které se nám tu hromadí. Bohužel jsme kapacitně stále plně vytíženi, a tak tempo nahrávání zdaleka neprobíhá dle našich představ. Snad se situace brzy zlepší, děkujeme všem za přízeň!
 • 19.2.21- Výhled na nejblížší dny: přes víkend je v plánu nahrát karty ze sérií Leaf 93/94 a Topps Stadium Club 91/92, pokud nám čas dovolí, přidáme toho samozřejmě více...Začátkem příštího týdne plánujeme velké rozšíření sortimentu, především příslušenství (záleží, kdy nám dorazí zboží), ale i dalších věcí. 
 • 18.2.21- Doplněno příslušenství (fólie, holdery..), naskladněny oblíbené NHL balíčky karet i samolepek z 90. let a přidáno dokonce pár filmových balíčků v sekci Ostatní BOXY & BALÍČKY. V nabídce máme aktuálně i celkem zajímavé raritky- např. balíčky ProSet PUCK 91/92 nebo boxy UD All Star Locker 92/93.
 • 17.2.21- Naskladněny vyprodané karty UD Choice 98/99
 • 16.2.21- Nahrány řadové karty Bowman 90/91, přidáno další zboží do oddělení NHL BOXY 
 • 15.2.21- Připravujeme pro vás novinku: balíčky karet NHLCARDS.cz - mix. Máme v archivu veliké množství nesetříděných karet z různých sérií od r. 90 až po poslední dekádu. Momentálně jsme však plně vytíženi a bohužel nemáme kapacitu zpracovat tento mix pro e-shop, rozhodli jsme se proto nakombinovat karty do balíčků cca po 15-20 ks za cenu max do 20 Kč (definitivní podoba a cena bude upřesněna po vystavení na e-shopu). Balíčky budou obsahovat nakombinované klasické řadové karty, ale vložíme do nich i zajímavější kousky. Vše doladíme, upřesníme, a balíčky dáme do prodeje již během tohoto týdne. Očekáváme také zásilku zboží, jakmile dorazí, naskladníme z ní také klasické balíčky NHL a na cestě máme i nějaké raritky (a dokonce nejen hokejové balíčky). V průběhu týdne bude samozřejmě pokračovat obvyklé nahrávání a doplňování karet- dle volného času. 
 • 14.2.21- Doplněny vyprodané + nahrány nové karty UD Series 2 18/19.
 • 13.2.21- Nahráno přes 500 ks O-Pee-Chee 91/92 a přes 60 ks JERSEY karet.
 • 12.2.21- Naskladněny vyprodané karty a doplněny zásoby ze sérií SP Authentic 19/20UD Series 1 19/20UD Full Force 15/16UD Series 2 15/16UD Series 1 17/18, ProSet 92/93. Doplněno příslušenství (holdery, fólie), vytvořena nová sekce okrajového sortimentu- Ostatní BOXY & BALÍČKY. Nahrávat karty budeme i přes víkend, leží nám tu velké množství nenaskladněných karet (např. ProSet 92/93, O-Pee-Chee 91/92, jersey karty...) - snad stihneme co nejvíce.
 • 11.2.21- Nahrány série Upper Deck 99/00 Gold Reserve a Upper Deck 99/00.
 • 10.2.21- Naskladněny další NHL BOXY (Victory, ProSet, Fleer, novinka-KHL...) Trochu nestíháme doplňovat nové karty, kterých máme připraveno k naskladnění opravdu hodně, snad to koncem týdne doženeme. Od konce minulého roku máme velký nárůst objednávek, který stále trvá. Sběratelství karet je po letech útlumu opět na vzestupu, a to nás moc těší! Děkujeme za přízeň (a všem manželkám za pochopení :-))
 • 9.2.21- Přidány řadové karty UD Series 1 07/08 a UD Series 2 07/08.
 • 8.2.21- Naskladnění + nahrání nových karet UD Series 2 10/11, v průběhu večera ještě doplníme sekci UD Power Play 06/07.
 • 7.2.21- Doplněn sortiment do oddělení NHL SETY (kompletní) a NHL BOXY.
 • 6.2.21- Doplnili jsme zásoby karet UD Series 1 20/21 (a snížili prodejní cenu), přes víkend ještě máme v plánu naskladnit téměř vyprodané a "legendární karty" UD MVP 98/99, perfektní sérii z konce 90. let. V zásobě máme opět plno karet z různých ročníků a sérií, je tedy na co se těšit. Nahrávat budeme co nejvíce, jak jen to bude možné (z časových důvodů). 
 • 5.2.21- Doplnění vyprodaných + nahrány nové karty UD Collector´s Choice 97/98. Přidáno nové oddělení obchodu- NHL LOTY (týmové)
 • 4.2.21- Nahrány karty UD Series 1 09/10 a UD Series 2 09/10, přidány vyprodané balíčky i boxy, např. All Goalies 10/11, ProSet, Pinnacle (vč. Select)...
 • 3.2.21- Přidány karty SP Authentic 14/15, UD Series 1 15/16 a chybějící z UD Series 2 15/16.
 • 1.2.21- Nahráno celkem přes 100 ks base, paralel i insert UD MVP 19/20, spuštěna soutěž pro pravidelné zákazníky- více info po kliknutí na příslušný obrázek v horní části úvodní stránky.

 

1/21

 

 • 31.1.21- Přidáno přes 60 ks karet do r. 90, naskladněno několik boxů z 90. let i vyprodaných novinek 20/21.
 • 30.1.21- Nahrány karty ze sérií Leaf 97/98 a Pacific Omega 99/00.
 • 29.1.21- Naskladněny již vyprodané karty Topps 95/96, v průběhu pozdního večera budou nahrány další karty z této série (v prodeji na karty bude téměř celý set).  Aktualizována rubrika kompletních setů.
 • 28.1.21- Dnes naskladněny Blaster boxy UD Artifacts 20/21, dále nahrány karty ze sérií UD Ice 09/10UD Ice 05/06Flair Showcase 06/07.
 • 26.1.21- Během dnešního večera postupně nahrajeme 420 karet z oblíbené série Pinnacle 92/93.
 • 24.1.21- Přidáno 304 ks paralel karet Pacific Red 99/00 a 24 ks insert a paralel karet UD Synergy 20/21.
 • 23.1.21- Nahrány karty UD Series 1 13/14UD Series 2 13/14 a Pinnacle McDonald's Game Winners 95/96.
 • 22.1.21- Přidány karty UD Series 1 14/15UD Series 2 14/15 a aktualizována rubrika kompletních NHL SETŮ. Nahrávat budeme i během soboty.
 • 21.1.21- Nahrány karty UD Series 1 16/17 a UD Series 2 16/17.
 • 20.1.21- Spustili jsme prodej další novinky- oblíbeného produktu UD Artifacts, který je plný hitů a povedených karet. Dnes ráno byl také odeslán zbytek již zaplacených objednávek z opravdu silného víkendu, kapacitně jsme momentálně maximálně vytížení a moc děkujeme za vaši přízeň!! Připraveno máme plno nových karet na nahrání, snad se k tomu dostaneme co nejdříve, na víkend je v plánu "nahrávací maraton".
 • 19.1.21- Dnes se nám konečně podařilo spustit hojně poptávanou možnost přímé platby kartou (přes spolehlivou českou platební společnost ComGate) a náš web tak trochu přiblížit realitě 21.století. Jinak se ale vrátíme do 90. let a ještě v průběhu dnešního večera snad budou přidány karty ze série Pinnacle Select Certified 95/96.
 • 18.1.21- Přidány karty ze sérií Topps Gold Label 98/99 a McDonald's Upper Deck 98/99, nad kterými jistě zaplesá oko i srdce každého sběratele z 90. let. 
 • 17.1.21- Nahrány karty ze série Upper Deck 91/92 French.
 • 16.1.21- Spustili jsme funkci ODLOŽENÁ OBJEDNÁVKA - možnost pozdějšího zaslání např. několika objednávek za jedno poštovné. Nutná platba předem za každou objednávku. Službu u nás po domluvě využívá již několik sběratelů, rozhodli jsme se jí tedy spustit oficiálně pro všechny.
 • 15.1.21- Naskladněny vyprodané a nahrány nové karty série ProSet 91/92, v noci ještě naskladníme o level vyšší a oblíbené ProSet Platinum 91/92. Nahrávat budeme i přes víkend.
 • 14.1.21- Přidány boxy balíčky z 90. let i od r. 00, spoustu příslušenství- vč. novinek (slídy, krabičky, alba), nahrány karty z další klasiky Pinnacle 96/97 a doskladněny vyprodané karty ze série Panini All Goalies 10/11.
 • 13.1.21- Dnešním večerem konečně odstartoval další ročník slavné NHL!! Komplikovaný a velmi specifický z důvodu pandemie koronaviru, ale začal. A to je hlavní- dočkali jsme se. Přidány řadové karty ze série Pinnacle 94/95- skvělé klasiky 90. let. V menu vytvořena pro přehlednost také rubrika "Nově přidané série", kde budou vždy zveřejněny novinky, o které pravidelně rozšiřujeme e-shop. 
 • 12.1.21- Přidány insertní a paralel karty z 90.let a ze slibované novinky UD Synergy 20/21.
 • 11.1.21- Naskladněno příslušenství, přidány i úplné novinky v nabídce- např. stojánek na holdery nebo plastové krabičky na puk. Bohužel hojně poptávané holdery 35pt. a slídy máme momentálně vyprodané. Během pozdního večera přidáme zbývající karty Score 91/92, co byly v plánu na neděli. Zítra možná přijdou na řadu ochutnávky ze žhavé novinky- Synergy 20/21, která je aktuálně v prodeji!!

 

r. 2020 a starší

 • Novinky z roku 2020, kdy jsme přešli na zmodernizovaný webový systém a tento e-shop, bohužel uloženy nemáme.

 

 • Novinky z původního starého webu z let 2005-2019 jsou uloženy offline v HTML kódu v našem archivu.

 

Copyright 2005-21 NHLCARDS.CZ / č.p. 248, 33204 Losiná, Czech Republic / +420 732 386 616 / sifon14@seznam.cz 

 

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz