Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
 1. Úvod
 2. Hot News

 

Archiv všech novinek na webu od 11.1.21 (dříve jsme je bohužel neukládali)

 

 •  27.7.21- Naskladněno několik vyprodaných hokejových balíčků z 90. let, a dále zboží do oddělení Baseball a Basketbal. Novinky v posledních dnech přibyly také v rubrice NHL SETY (kompletní). Tento týden čekáme vydání kolekce 20-21 Alexis LaFreniere.
 • 26.7.21- Dneškem můžete oficiálně na naší prodejně zakoupit boxy a balíčky 2. série Fortuna ligy, objednávky z předprodeje na e-shopu byly odeslány hned ráno. Navíc k fyzickému nákupu v našem obchodě nad 500 Kč obdržíte balíček National Hockey Card Day 2021 (platí do rozdání balíčků).
 • 22.7.21- Kolekce 20-21 Alexis LaFreniere nakonec vyjde až příští týden. Vypadá to, že Upper Deck najel na tvrdý prázdninový režim- ostatní produkty jsou rovněž posunuté na později (retaily Extended, UD Ice, OPC Platinum). Každopádně během víkendu naskladníme starší zboží, co nám v nejbližších dnech dorazí (balíčky, sety, příslušenství...)
 • 20.7.21- Jedna večerní opravdu čerstvá "hot new"- boxy Fortuna ligy budeme odesílat v pondělí 26.7., tento datum máme potvrzený jako oficiální termín vydání!!
 • 20.7.21- Přidáno 250 ks paralelních karet MVP 19/20 Blue. Modrá varianta je zajímavá tím, že nebyla vůbec vkládána do balíčků v běžných boxech a narazit se na ní dá náhodně pouze v tzv. factory setech.
 • 19.7.21- Tento týden pravděpodobně vyjde kolekce 2020-21 Alexis LaFreniere, pokud se nestane nic neplánovaného. Jakmile budeme mít potvrzené datum, boxy budou vystaveny na e-shop. Datum vydání 2. série Fortuna ligy zatím potvrzené nemáme, stále probíhá pouze předprodej.
 • 16.7.21- Dnes je naše prodejna v Plzni otevřena pouze do 15:00! Ovšem je možné nás vyjímečně navštívit i o víkendu, během soboty a neděle zde budeme provádět menší úpravy, naskladňovat zboží, co dnes dorazilo, nahrávat karty na e-shop, upravovat web atd.. Pokud budete mít zájem dorazit, kontaktujte nás prosím předem telefonicky (domluvíme se na čase návštěvy). 
 • 14.7.21- V nejbližších dnech bude pravděpodobně trochu upraveno levé menu s hlavní nabídkou e-shopu. Na cestě máme totiž několik zásilek (nejen hokejových) a postupně tedy trochu rozšíříme sortiment. Menší úprava je nutná pro větší přehlednost a orientaci v našem sortimentu. V druhé polovině týdne budou také nahrávány nové karty, seznam aktuálně připravovaných kousků naleznete v rubrice Nově přidané karty.
 • 13.7.21- Aktualizována a doplněna rubrika 2021- Termíny, info & předprodej, kde najdete přehled všech plánovaných novinek, které budou vycházet. Množí se dotazy zákazníků na dodání boxů Fortuna ligy z probíhajícího předprodeje- došlo ke zpoždění ve výrobě a očekáváme dodání během července. Žádáme tedy o trpělivost, my- z pozice prodejce- termín absolutně nemůžeme ovlivnit a nemáme kapacitu na to řešit denně telefonáty, kdy to vyjde. Děkujeme.  
 • 8.7.21- Do oddělení Sběratelské předměty - složka Klubové předměty, přidána zajímavá novinka. Několik prázdných plechovek Donruss 97/98 za jednotnou cenu 50 Kč/ks. Tyto boxy (plné) jsme měli v prodeji během minulých Vánoc a od té doby se zatím bohužel další sehnat nepodařilo.
 •  7.7.21- Do prodeje jsme již dali novinku UD Extended Series 20/21, která je na cestě. Zatím jde o předprodej (nutná tedy platba předem, ne na dobírku). Nejpozději začátkem příštího týdne budou hobby boxy k dispozici na naší prodejně a zároveň proběhne expedice již objednaných boxů z e-shopu. Ostatní verze (retail, blaster, FAT) by měly dorazit cca za týden.
 • 6.7.21- Naskladněny balíčky Batman Returns (Topps 1995) a několik dalších filmových předmětů (puzzle). Tento týden pravděpodobně dorazí hobby boxy novinky UD Extended Series!!
 • 1.7.21- Doplněno několik boxů a balíčků od r. 2000. Nejpozději během zítřka (možná již dnes) začneme opět nahrávat nové karty- řadové i inserty. Navíc máme na cestě velké množství setů z 90. let, na léto bude tedy práce dost. Je za námi přesně polovina roku 21 a z našeho pohledu se povedla, stále pozorujeme vzrůstající zájem o sběratelství. Opravdu velmi děkujeme všem zákazníkům za podporu, pozitivní ohlasy, a těšíme se na další spolupráci. Také děkujeme všem návštěvníkům kamenné prodejny, kam jsme se letos nově přestěhovali a je znát, že v Plzni obchod tohoto zaměření opravdu chyběl. Je nám ctí, že zde můžeme být pro vás a budeme se snažit co nejvíce rozšiřovat naše služby.
 • 29.6.21- V rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY aktualizován seznam karet, které aktuálně připravujeme k nahrávání na e-shop. Seznam je průběžně aktualizován. Máme v plánu nahrávat především o blížícím se prodlouženém víkendu, v posledních dnech to z časových důvodů bohužel moc nešlo. Na cestě již máme další zboží, a např. také oblíbené filmové balíčky Batman se vrací.
 • 28.6.21- Dle očekávaní Upper Deck odložil termíny vydání- jediné, co teoreticky příští týden dorazí, bude hobby verze UD Extended Series, ostatní varianty (retail, blaster, FAT) posunuty na zatím neurčeno. Alexis LaFreniere Collection posunuta minimálně o měsíc- na konec července!! 11.7. je termín vydání UD Ice, zatím nemáme žádné info, ale dá se předpokládat rovněž posun vydání. Co se týče Fortuna ligy- stále probíhá předprodej a termín vydání výrobce SportZoo odhaduje nejpozději do 12.7.- expedovat začneme hned, jakmile budou boxy k dispozici. Veškeré info najdete vždy v rubrice 2021- Termíny, info & předprodej, kterou pravidelně aktualizujeme!
 • 24.6.21- Doplněny avizované balíčky Victory, Pro Set, a sety UD Series 2 20/21 a All Goalies 10/11. Připomínáme, že v sobotu budeme mít prodejní stánek na akci "Hokej na ulici" v Rychnově nad Kněžnou, kde bude hokejbalový turnaj a burza hokejových karet. Více info naleznete níže pod novinkami.
 • 22.6.21- Během týdne zatím naskladněny starší balíčky české ELH za "lidovou" cenu 15 Kč/ks, dnes doplněny skladové zásoby a rozšířena nabídka příslušenství, přidány další boxy i vyprodané balíčky (např. oblíbené a cenově výhodné FAT balíčky a další...). Do konce týdne (zřejmě ve čtvrtek) ještě dorazí Panini All Goalies 10/11, balíčky Victory z několika ročníků a také Pro Set 90/91 obě série, a jako raritka několik kompletních setů Topps z 80. let. Zásilky se zbožím nám budou chodit i přes léto, takže budeme rozšiřovat a doplňovat sortiment i během prázdnin. Vycházet budou samozřejmě také novinky, které rovněž budeme mít v nabídce, veškeré info o nich zveřejňujeme v rubrice 2021- Termíny, info & předprodej !!!
 • 20.6.21- Dnes přesně ve 12:00 jsme spustili předprodej boxů 2. série Fortuna ligy. Během příštího týdne budeme postupně doplňovat vyprodaný sortiment, staré i nové věci- boxy, balíčky, příslušenství...a ve zbývajícím čase také přidávat kusové karty, naskladníme i oblíbené a cenově výhodné týmové loty z letošní Upper Deck Series 2. 
 • 19.6.21- V noci z pátku na sobotu doplněny vyprodané a přidány nové především řadové karty z několika různých sérií- celkem přes 400 ks. Jen pro info připomínáme, že veškeré novinky o naskladněných kartách již od začátku tohoto roku vždy naleznete v rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY
 • 17.6.21- Přidáno několik vyprodaných 90´balíčků- Parkhurst, Pinnacle... V nejbližší době by nám už konečně měla dorazit větší zásilka zboží, která se zasekla po cestě, takže budeme brzy naskladňovat další boxy, balíčky- staré i nové, a příslušenství. !!V neděli 20.6. od 12:00 oficiálně spustíme předprodej boxů 2. série Fortuna ligy!!
 • 14.6.21- Do nabídky přepravy přidán nový dopravce- PPL (jak bylo avizováno). Pro dodání v ČR si tak nyní můžete vybrat již ze tří společností- Zásilkovna, PPL a Česká pošta- pouze přes poštu posíláme i na dobírku. Na Slovensko zůstává doručení jen přes Zásilkovnu. Těžko říct, který dopravce je lepší- mrsknout občas balíkem jen tak přes hradbu bohužel zvládnou všichni. Naši zákazníci nejvíce využívají "Zásilkovnu na výdejní místo", na druhé pozici je pak "Balík na poštu".
 • 12.6.21- Dnes přidáno cca 90 ks insertních karet. V rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY také aktualizován seznam "Připravujeme".
 • 11.6.21- Od pondělí 14.6. bude naše kamenná prodejna zároveň výdejním místem balíků společnosti PPL- tzv. Parcelshop. Díky tomu také v nejbližší době rozšíříme na e-shopu nabídku dopravy po ČR- k současné Zásilkovně a České poště přidáme právě PPL. Stále však bude platit, že nejlevnější cenu nabízí Zásilkovna- na výdejní místo s platbou předem za 69 Kč.
 • 10.6.21- Doplněny skladové zásoby příslušenství- alba, holdery 35pt a 75pt. Další zboží snad dorazí příští týden. V akci je nyní balení 35pt toploaderů (25ks) za 85Kč.  Dále přidány kusové samolepky Panini 91/92- dle zájmu a poptávky plánujeme do budoucna případně rozšíření sortimentu kusových samolepek. V blízké době by nám také měly dorazit promo balíčky k chystané 2. sérii kartiček Fortuna ligy, které budeme rozdávat k objednávkám. Termín vydání 2. série bude ještě upřesněn, ale měl by být koncem června. Boxy a balíčky každopádně budeme mít k dispozici hned v den vydání!!
 • 5.6.21- Přidány karty z dávné historie- 7th Inning Sketch OHL 89/90, vč. několika zajímavých jmen, například Eric Lindros. Do budoucna chceme více rozšířit sortiment a přidávat karty i z dalších soutěží mimo NHL (která ovšem vždy zůstává prioritou), proto doporučujeme při hledání karet využívat naši přehlednou filtraci karet- podle ligy (NHL, OHL,..), sezón, jednotlivých týmů...
 • 4.6.21- Dnes nahrány karty SP 94/95, dále naskladněno několik vyprodaných boxů a balíčků. Během příštího týdne by mělo dorazit další zboží. V rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY budou nyní vypisovány i informace o tom, které karty plánujeme v blízké době nahrát či doplnit.
 • 2.6.21- Dnešním dnem jsme spustili bonusový program pro návštěvníky naší kamenné prodejny- Zákaznickou kartu. Hlavním tahákem je možnost zařadit se do slosování o Hobby box OPC Platinum 20/21. Více info v článku --ZDE--. V budoucnu chceme vytvořit něco podobného i pro e-shop.
 • 1.6.21- Opět jsou v prodeji hobby verze balíčků oblíbené série Pacific Adrenaline 01/02, dále Pacific Crown Royale 03/04 a úplně nově také Pacific Exclusive 02/03, tato série obsahuje nádherné řadové karty a ještě krásnější je její paralelní verze GOLD.
 • 30.5.21- Doplněny vyprodané karty a skl. zásoby UD Series 2 20/21. Dnes později večer a během zítřka se můžete postupně těšit na příjemné oživení nabídky řadových karet- přidány budou pohledné karty Topps Premier Plus 99/00 a pozor!!, také všech 250 ks karet Fleer 94/95- v dnešní době sehnat tento kompletní set za rozumnou cenu je opravdu velmi složité, nicméně povedlo se a dáme ho do prodeje po jednotlivých kartách. 
 • 28.5.21- Do prodeje dána další novinka- Hobby boxy SpX 20/21!! Jako vzpomínka na začátky této série přidány také boxy a balíčky SP 94/95. Naskladněno také menší množství některých vyprodaných holderů,bohužel velikost 180pt. stále skladem nemáme. 
 • 24.5.21- Včera a dnes přidány karty ze sérií Pacific 03/04 a Parkhurst 93/94, opět se budeme snažit přidávat nové nebo doplňovat vyprodané karty pravidelně, vždy dle zbývajícího času. Od pátku je v prodeji zatím poslední novinka- UD Trilogy 20/21. Ještě tento týden by měla vyjít další nová série- SpX 20/21!!
 • 20.5.21- Do nabídky již přidán NHL Rookie Box Set 20/21 !! UD Trilogy bude na našem e-shopu v prodeji buď zítra, a nebo až po víkendu (záleží, kdy nám dorazí). Vzhledem k nedostatku boxů a rezervacím pro zákazníky kamenné prodejny bohužel na web naskladníme velmi omezený počet ks.
 • 19.5.21- Dnes později večer budou naskladněny balíčky (hokejové i další + nějaké samolepky). Do konce týdne nám také dorazí novinky- NHL Rookie Box Set a UD Trilogy, s druhou zásilkou budou doplněny také některé další již vyprodané novinky.
 • 16.5.21- Přidáno několik NHL boxů a balíčků, ale např. také balíčky DEL, OHL...příští týden dorazí i další raritky, v nabídce budeme mít např. velmi oblíbené balíčky s 3D kartami Pinnacle McDonald´s, dále samolepky a fotokarty Panini z 90. let, balíčky NBA 90/91 či filmové balíčky Star Trek a také dorazí slibované novinky, vše spíše až v druhé polovině týdne.  Sehnali jsme posilu na občasnou výpomoc do naší prodejny, takže úprava otevírací doby nakonec zřejmě nebude nutná.
 • 15.5.21- Nahrány karty Topps Total 02/03, během neděle bude naskladněna část zboží (boxy, balíčky), příští týden přijdou další dvě zásilky (jedna půjde především na balíčky a v druhé budou hlavně novinky). Během příštího týdne možná budeme muset z osobních důvodů na některé dny trochu upravit otevírací dobu prodejny v Plzni, vše je ještě v řešení a případná dočasná změna bude zveřejněna zde a na našem facebookovém profilu!
 • 13.5.21- Přidáno několik balíčků a boxů...na cestě jsou i další zásilky, ovšem se zpožděním (něco snad naskladníme přes víkend). Bohužel jeden náš kanadský dodavatel (se kterým spolupracuji již mnoho let) je covid pozitivní a tak se vše trochu zkomplikovalo a prodlužuje. Nicméně dorazí  alespoň ostatní zásilky odjinud a příští týden také dvě novinky- NHL Rookie Box Set a také UD Trilogy- těch budeme mít jen velmi omezené množství! (Je možná předrezervace po osobní domluvě v naší prodejně)
 • 11.5.21- Naskladněna slibovaná verze TIN Upper Deck S2 a několik několik alb v sekci Příslušenství. Večer budou přidány zbývající karty Topps 90/91.
 • 10.5.21- V průběhu večera nahrána půlka setu Topps 90/91 (zbytek ve středu). Zítra během dne dáme do prodeje konečně také oblíbené "plechovky"- UD Series 2 20/21 TIN.
 • 9.5.21- Díky uvolnění vládního nařízení máme od zítra standartně otevřenou prodejnu v Plzni- již tedy není nutné nejdřív vytvořit objednávku přes e-shop, můžete si vybrat zboží i přímo u nás. A zastavit se klidně můžete i jen tak, třeba na kafe a pokec o kartách.
 • 8.5.21- Naskladněny boxy (některé vyprodané novinky), balíčky z 90. let- např. také oblíbené McDonald´s či blistery Score 91/92, několik figurek hráčů a doplněno také příslušenství- alba. Bohužel opět jsou vyprodané magnetické holdery velikosti 180pt a 35pt (kromě černých) a ani jeden z našich dodavatelů je momentálně nemá.
 • 7.5.21- Nahrány karty OPC Platinum 14/15. Dnes nám dorazilo zboží, naskladníme ho až během soboty (připravujeme obchod na pondělí).
 • 6.5.21- Zítra (v pátek) nám dorazí další zboží (boxy, balíčky, příslušenství, a např. i další figurky hráčů), během odpoledne či večera ho snad stihneme naskladnit. Další novinkou je, že od pondělí 10.5. můžeme již regulérně otevřít prodejnu (ne jen jako výdejní místo)- takže se těšíme na vaši návštěvu!! Máme tam ještě spoustu práce, ale přes víkend bychom rádi přidali i slibované nové karty na e-shop, takže doufáme, že se vše stihne a podaří.
 • 5.5.21- Naskladněno několik vyprodaných balíčků z 90. let a "factory setů". Jiná zásilka zboží se nám zdržela na cestě a další boxy a balíčky tak zřejmě budeme naskladňovat až po víkendu, ale třeba nás dopravce překvapí a stihneme to dříve. V nejbližší době (snad do víkendu) je v plánu doplnit karty Bowman 90/91 a nahrát karty Topps 90/91 a OPC Platinum 14/15, které jsme v nabídce ještě nikdy neměli. Podle času pak třeba i něco dalšího...děkujeme za přízeň!!
 • 4.5.21- Nahráno 100 ks opravdu povedených paralelních karet Crown Royale 02/03 - "Red" verze
 • 3.5.21- Dnes později večer budou přidány karty Pacific Crown Royale 03/04. Box jsme otevřeli dnes a video můžete shlédnout na našem novém kanálu YouTube --ZDE--
 • 1.5.21- Info k novince Sp Game Used- boxy se nám vyprodaly během dvou dnů. Měli jsme (ještě s jedním velkým e-shopem) výrazně nižší cenu než zbytek prodejců v CZ. Příští týden dojde další zásilka, bohužel již za jinou cenu. Moc nás ale těší, že jsme Vám mohli nabídnout alespoň ze začátku velmi solidní prodejní cenu, v USA tyto boxy běžně jdou kolem 200 dolarů. V průběhu příštího týdne také budou naskladněny různé vyprodané staré balíčky (např. Bowman 90/91, Upper Deck 90/91...), a budou přidávány řadové a insertní karty, které momentálně připravujeme (asi začneme nahrávat již teď o víkendu).
 • 28.4.21- Aktuálně jsou v prodeji slibované novinky- hobby boxy Sp Game Used 20/21 a retail boxy a balíčky UD Series 2 20/21. Reagovali jsme také na žádosti zákazníků naší kamenné prodejny a do nabídky zařadili nové české balíčky z letošní ELH. 
 •  27.4.21- Již zítra odpoledne dáme do prodeje další novinky- dorazí retail boxy UD Series 2 20/21 a také jeden high-end produkt- hobby boxy Sp Game Used 20/21!  Zákazníci z Plzně a okolí tak obě novinky mohou mít doma již zítra po vyzvednutí v naší prodejně.
 • 26.4.21- Po delší době opět naskladněny hobby balíčky letošních UD MVP 20/21 a také hobby boxy MVP 19/20. Doplněny vyprodané + přidány nové karty- 1x celý set UD Series 1 18/19, a dokonce 2x UD Series 2 18/19 (celkem 600 ks karet), dále naskladněno 200 ks UD Series 1 19/20.
 • 25.4.21- V noci na pondělí byla spuštěna poslední z úprav systému, na kterých jsme poslední měsíc pracovali. Web má nyní lehce zmodernizovaný vzhled (nechtěli jsme dělat žádnou zásadnější proměnu)  a především upravený nákupní košík. Na stránkách se také rozšířil výskyt červeného nápisu NEW označujícího novinky, tímto symbolem budou nově i v menu a podkategoriích vždy vyznačena oddělení, kde v posledním cca týdnu bylo přidáno nové zboží (kromě kategorií RC, brankářů a CZ/SK hráčů- tam jsou zobrazeny karty jen pro přehlednost, primárně umístěné jinde). Systém se během prvních dní ostrého provozu bude ještě vychytávat. :-))
 • 23.4.21- Včera a dnes doplněno několik NHL balíčků a boxů, bohužel část objednané zásilky má zpoždění a dorazí po víkendu. Dále přidán sortiment do oddělení SBĚRATELSKÉ PŘEDMĚTY. Včera přidány karty Victory 08/09, během dnešního večera a následujících dnů budou doplňovány další vyprodané i nové karty, vše zveřejňujeme v rubrice NOVĚ PŘIDANÉ KARTY
 • 21.4.21- Naskladněny některé vyprodané karty UD Choice 98/99 a doplněny všechny karty Victory 06/07.
 • 20.4.21- Přidány karty O-Pee-Chee Minis 87/88Score 91/92 Young Superstars a pár insertů Erica Lindrose. Hodně zákazníků poptává UD Choice 98/99- snad již zítra z nich něco vyprodaného  doplníme (co jsme zatím sehnali). Do pátku budou také průběžně naskladněny různé vyprodané boxy a balíčky.
 • 19.4.21- Nahrány řadové karty z novinky UD Series 2 20/21.
 • 18.4.21- Přidány karty ze sérií UD Black Diamond 11/12, UD Black Diamond 13/14, UD Black Diamond 14/15 a Score 90/91 American.
 • 17.4.21- Dnes později večer přesně po měsíci odstávky opět začneme doplňovat a přidávat jednotlivé karty. Na nejblžší dny jsou v plánu série Score 90/91, UD Series 2 20/21 (novinka), několik ročníků Black Diamond, UD Choice 98/99, různé insertní karty...a v zásobě jsou další tisíce karet, co budou následovat.  Avizované přecenění karet proběhne nakonec také až dnes.
 • 15.4.21- Máme nové číslo účtu a pro SK zákazníky navíc nově i účet v Eurech. Pokud někdo omylem odešle platbu za objednávku na původní účet, nic se neděje, dorazí nám také. Číslo by snad již mělo být změněno všude, kde je uvedeno. Již jsme začali třídit a připravovat karty, které od soboty opět začneme doplňovat na e-shop. V noci z pátku na sobotu také dojde k úpravě cen řadových karet- rozhodli jsme se u většiny sérií zavést jednotné ceny odstupňované na 3 úrovně: běžné hráče, top hráče + brankáře a největší hvězdy. Některé dražší série tak sice zlevní, ale bohužel levné karty půjdou nahoru. Tento systém nacenění běžně používají obchody a naši partneři v Kanadě- kde ovšem všechny řadovky startují min. od 1 CAN dolaru výše. Bohužel kdybychom tento krok neudělali, tak by se nám některé série jako např. ProSet za 6 Kč/ks a plno dalších vůbec nevyplatilo držet a průběžně doplňovat- je to opravdu neskutečně časově náročné a zpracovat ProSetku za pár Kč nebo jinou dražší kartu je ovšem pořád stejná práce. Každopádně do pátečního večera necháváme platit původní ceny- jen na to dopředu upozorňujeme. :-) Samozřejmě u odložených objednávek vždy platí původní cena, za kterou jste si zboží objednali.
 • 14.4.21- Naskladněno plno zboží- další varianty UD Series 2 20/21 (retail má opět zpoždění), Tim Hortons, starší kousky... Aktualizována oddělení NHL BOXY, NHL BALÍČKY, NHL SETY (kompletní) a DALŠÍ sběratelský sortiment. Úprava systému webu se blíží ke konci, v novém vyhledávači již lze vyfiltrovat cca 98 procent karet z e-shopu dle týmů, sezon, výrobců a lig. Dodržíme plán a pravděpodobně přes víkend začneme konečně opět pravidelně přidávat nové karty!!
 • 13.4.21- Konečně spuštěna avizovaná filtrace karet podle týmů- jejich výpis najdete v každém oddělení karet e-shopu (např. base, insert.., ale i v jednotlivých složkách setů řadových karet). Po rozkliknutí políčka "Parametry" je pak možnost upřesňující filtrace dle sezon, výrobců, a v nejbližší době přibude i možnost filtrace dle ligy (např. NHL, CHL...). Ještě nám zbývají zanést do vyhledávače karty z cca 5 setů a všechny paralelní karty, v nejbližších dnech to tedy doladíme a koncem týdne bychom již chtěli začít doplňovat vyprodané karty a přidávat nové.
 • 11.4.21- Doplněny balíčky a boxy z přelomu tisíciletí. Mimo jiné také některé dnes již těžko sehnatelné boxy Pacific- značky, která vás snad ani nemůže zklamat. Aktuálně tedy máme v nabídce 64 druhů boxů a 39 druhů balíčků NHL (plus další nabídka v ostatních odděleních). Dnes měl být také spuštěn nový vyhledávač karet, zatím je připravený bohužel cca z 90 procent. Pokud se nám to podaří dodělat do večera, bude to spíše zázrak- reálnější je pondělí nebo max. úterý. 
 • 9.4.21- Dnes odpoledne nám dorazila zásilka zboží- během víkendu tedy naskladníme další boxy a balíčky NHL do nabídky. Snad se nám také konečně podaří dokončit úpravu systému a spustit nový vyhledávač. 
 • 6.4.21- Výhled na nejbližší dny: zřejmě v pátek by nám mělo dorazit zboží- starší boxy a balíčky, co jsme již dlouho neměli v nabídce, např. od výrobců Pacific, Topps, oblíbené Panini All Goalies atd.. Další zásilka starších věcí dorazí během příštího týdne, kdy dáme do prodeje také další varianty novinky UD Series 2 20/21- ještě stále přesně nevíme, co přijde (jisté je zatím akorát FAT balení). Již delší dobu usilovně pracujeme na úpravě systému e-shopu- to je práce, kterou sice nevidíte, ale zabírá nám veškerý čas :-)) Do konce tohoto týdne by mělo být hotovo a snad již v neděli spustíme novou funkci filtrování karet dle týmů, ale např. také dle jednotlivých sezon a výrobců. Následně konečně začneme opět nahrávat a doplňovat karty a tohle oddělení e-shopu znovu ožije.
 • 3.4.21- Celé Velikonoce pracujeme na úpravě systému a filtrování karet dle týmů. Sice jsme nabrali menší skluz, ale pravděpodobně někdy během příštího týdne by snad mělo být hotovo, spuštěn vyhledávač, a pak opět začneme pozvolna přidávat nové karty.
 • 1.4.21- ŽIVÉ LOSOVÁNÍ NAŠÍ SOUTĚŽE O BOX UD SERIES 2 20/21 A DALŠÍ CENY. ODKAZ NA YOUTUBE ZDE:https://youtu.be/9UXZQAIP-gM
 • 31.3.21- Nově možnost doručení na vaši adresu přes Zásilkovnu!! Z důvodu navýšení cen dopravy od České pošty jsme přidali na výběr i levnější alternativu pro zákazníky, kteří chtějí objednávku až domů: Zásilkovna CZ- doručení na adresu. Cena této dopravy je 100 Kč, ale stejně jako v případě doručení na výdejní místo Zásilkovny je možná pouze platba předem. Platbu dobírkou lze zvolit jedině při přepravě Českou poštou. 
 • 30.3.21- Doplněny starší i nové NHL BOXY a NHL BALÍČKY.
 • 29.3.21- Naskladněno několik balíčků- Score, Pacific. Další zboží by nám mělo dorazit zítra. Dále jsme nuceni zvednout cenu dobírkového poplatku (chceme i nadále zachovat tuhle možnost)  a poštovného za "balík do ruky"- Česká pošta bohužel patří mezi velmi drahé dopravce a dlouhodobě jí doplácíme vysoké částky. Cena za "balík na poštu" zůstává stejná. U cen Zásilkovny se také nemění nic- 69 Kč na jakékoliv výdejní místo v ČR (pouze platba předem), a je tedy nejvýhodnější.
 • 28.3.21- Vážení sběratelé, poptávka po nové sérii je opravdu velká. Momentálně (neděle večer) máme v prodeji poslední volný box (který jsme chtěli původně otevřít na balíčky- ty jsou tedy teď úplně vyprodané). Další boxy UD Series 2 by nám měly dorazit v úterý, kdy také naskladníme další již dlouho vyprodané hobby boxy Artifacts 20/21 (nyní máme v prodeji blastery) a Synergy 20/21, a také nějaké devadesátkové boxy a balíčky. 
 • 26.3.21- Přidáno několik starších extraligových balíčků do BOXY & BALÍČKY - ostatní.
 • 25.3.21- Od včerejšího odpoledne je v prodeji hobby verze UD Series 2 20/21. Aktuálně máme skladem boxy z předobjednávky od UD, ale po jejich vyprodání pravděpodobně cena dalších půjde nahoru (dle dosavadních zkušeností). Znovu připomínáme: o jeden tento box (a další ceny) také proběhne losování  (více info ZDE)!! Uzávěrka přihlášek je příští týden ve středu 31.3. ve 23:59. Poté co nejdříve vyhlásíme vítěze, teoreticky ho můžeme udělat hned ve čtvrtek. Detaily losovačky ještě upřesníme příští týden, každopádně se bude vysílat živě přes youtube. Jednotlivé karty z nové série budou budou v prodeji až někdy v průběhu dubna. Jak jste jistě zaregistrovali, tak teď nepřidáváme žadné karty- momentálně probíhá úprava systému e-shopu (spustíme vyhledávání karet dle týmů) a ještě nám to zabere nějaký čas, pravděpodobně o něco déle než jsme čekali. Navíc pro e-shop standartně rozbalujeme FAT box, který dorazí s ostatními verzemi (retail, blaster, tin) až v dubnu. 
 •  
 • 24.3.21- V noci doplněn sortiment do oddělení NHL BOXY, BOXY & BALÍČKY - ostatní, PŘÍSLUŠENSTVÍ ke kartám a NHL SETY (kompletní). Znovu naskladněny některé vyprodané novinky (blastery Artifacts a Serie 1). Díky přesunu do nové prodejny také bude okrajově přibývat i jiný sortiment, než hokejový, v noci jsme naskladnili např. fotbalové balíčky a boxy. Dnes někdy během odpoledne bude vystavena slibovaná novinka- UD Series 2 20/21. Za chvíli pro ni vyrážím osobně přímo k distributorovi :-)
 • 23.3.21- Skvělá zpráva! UD Series 2 20/21 bude naskladněna již zítra odpoledne- tedy na termín vydání!! Během čtvrtka a pátku proběhne expedice prvních objednávek, takže vám zásilky dojdou až po víkendu. Aktuálně dorazí hobby boxy, zbytek poté v dubnu. Dle čekávání je na duben posunutý i termín vydání SP Game Used 20/21 (původně byl zítra).
 • 22.3.21- Zdravíme vás v novém týdnu, již z nové adresy!!! O víkendu jsme zvládli vše přestěhovat a nyní se nacházíme v Plzni- Doudlevecká ul. 32 (cca 250m od zimního stadionu). Prodejnu ještě postupně doladíme a přidáme sem fotku, všechno zboží jsme ale již přestěhovali a obchod během koronaviru zatím bude sloužit alespoň jako výdejní místo e-shopu. Tento týden dorazí UD Series 2 20/21 (pravděpodobně hobby boxy a k tomu něco dalšího- zřejmě blastery). Podle UD je vydání 24.3.- ale předpokládáme mírné zpoždění na celnici. Každopádně nejdéle během pátku bychom měli zboží mít naskladněné a vystavené.
 • 20.3.21- Celý víkend pracujeme na nové prodejně. A zatím to jde nad očekávání dobře- vypadá to, že všechny objednávky, co od čtvrtka dorazily, vám v pondělí připravíme již z nové adresy! :-)
 • 18.3.21- V poslední době máme bohužel několik případů, kdy si zákazníci objednají zboží přes Českou poštu na dobírku, ale následně si balík nepřevezmou a nám jde zboží zpět, ovšem poštovné samozřejmě musíme zaplatit (a ČP není zrovna nejlevnější přepravce). Z českých hokejových e-shopů jako jedni z posledních nabízíme ještě stále možnost dobírky (většina kolegů má již jen platbu předem) a rádi bychom tuto možnost zachovali dále. Pokud by ale měla tato situace pokračovat, budeme na to nuceni zareagovat. Věříme, že to byly ojedinělé případy a souhra náhod, děkujeme za přízeň!
 • 17.3.21- Přidány řadové karty UD Black Diamond 12/13. V následujících cca 14 dnech jsme se nakonec rozhodli úplně pozastavit nahrávání nových karet, po zcela logické úvaze totiž využijeme současné stěhování do nové prodejny zároveň k velké inventuře karet a především vylepšení systému webu-  plánované úpravy nám umožní spustit dosud chybějící vyhledávání a filtrování karet podle klubů. Tuhle funkci jistě ocení většina našich zákazníků, především sběratelé týmů, spoustu karet jejich oblíbených klubů jim v současnosti může uniknout a po spuštění vyhledávače jistě budou překvapeni, o kolika kartách u nás třeba vůbec nevěděli. Jakmile bude systém spuštěný a my přestěhováni, opět se rozjede nahrávání nových karet (odhadem za dva týdny). Provoz e-shopu běží bez omezení a veškeré objednávky (boxy, balíčky i karty) samozřejmě standartně odesíláme, navíc již příští týden by měla dorazit očekávaná novinka- UD Series 2 20/21.
 • 16.3.21- Během dnešního večera a noci budou doplněny vyprodané a nahrány nové karty ProSet 91/92. Také jsme již začali makat na úpravě budoucí prodejny v Plzni, nejbližších 14 dní tedy bude náročných a karty budou přidávány jen občas (souběžně s rekonstrukcí totiž samozřejmě musíme připravovat objednávky, které nám chodí stále :-)). Děkujeme všem za přízeň!
 • 14.3.21- Včera doplněny karty UD Series 2 08/09, dnes naskladněny vyprodané karty UD Series 1 12/13 a v průběhu večera doplníme zbývající řadovky z této série, co zatím nebyly v nabídce. Dnes jsme také převzali klíče od nové prodejny, která bude v Plzni- Doudlevecká ul. 32. V průběhu příštích 14 dnů tedy postupně začne příprava a přesun na novou adresu, což bude časově velmi náročné (musíme tam vymalovat, několik věcí opravit atd...). Provoz e-shopu bude bez omezení, stále se budeme snažit odesílat veškeré zásilky do 1-2 dnů od přijetí objednávky (resp. platby na účet), ale pravděpodobně nebudeme přidávat tolik nových karet (vždy podle času a únavy :-)) Kompletní přesun bychom chtěli stihnout do začátku dubna, a pak se již budeme soustředit jen na rozšiřování e-shopu a nové prodejny. 
 • 12.3.21- Přidáno pár ks insertů SkyBox Impact 95/96, během noci ještě naskladníme řadové karty z této série.
 • 11.3.21- V průběhu dnešního večera a noci bude postupně přidáno všech 440 karet ze setu Score 91/92 American.
 • 10.3.21- Trochu jsme změnili uspořádání levého menu. Vzniklo oddělení STICKERS (samolepky), kde naleznete nové zboží. Dále naskladněno velké množství starých i nových produktů do kategorií NHL BOXY, NHL BALÍČKY, BOXY & BALÍČKY - ostatní, PŘÍSLUŠENSTVÍ ke kartám a NHL SETY (kompletní). Do konce týdne budeme průběžně naskladňovat nové i vyprodané karty, sledujte tedy rubriku NOVĚ PŘIDANÉ KARTY.
 • 9.3.21- Přidány řadové karty Pacific Vanguard 02/03, v průběhu noci ještě doplníme inserty z této série a možná i další karty. Včerejší slibované překvapení se povedlo vyjednat- v průběhu března se postupně přesuneme do nových prostor přímo do Plzně, prodejna bude v Doudlevecké ulici- cca 300 m od zimního stadionu. Průběžně vás budeme informovat, jak probíhá příprava obchodu. Přesun proběhne za plného provozu e-shopu, což bude časově velmi náročné a některé dny možná nestihneme např. přidávat nové karty, ale fungovat na nové adrese chceme nejpozději od začátku dubna (pokud budou stále uzavřené obchody, tak pochopitelně jen jako výdejní místo e-shopu).
 • 8.3.21- Po delší době máme opět v prodeji hobby boxy letošních MVP a UD Series 1 a např. také balíčky UD Choice Preview 98/99. Během noci snad zvládneme naskladnit další karty a v jednání je veliké překvapení pro sběratele z Plzně a okolí. Zítra by snad mělo být jasno a budeme ho moci prozradit. :-)
 • 7.3.21- Včera nahrány karty UD Collector's Choice 09/10 - base, paralel a insert a Pinnacle 91/92. Dnes nahrány a doplněny sklad. zásoby sérií UD Series 1 10/11UD Series 1 09/10UD Series 1 19/20. Přejeme hezký zbytek víkendu, začátkem příštího týdne (zřejmě ve středu) by mělo dorazit nové zboží (především balíčky a boxy).
 • 5.3.21- Naskladněny některé vyprodané balíčky (např. ProSet, Score, Parkhurst, OPC), na cestě je další zboží (dorazí zřejmě v průběhu příštího týdne). Bohužel vydání UD Series 2 20/21 se posouvá- viz. "Chystané novinky Upper Deck" o něco výše. Stále se můžete zapojit do naší soutěže o Hobby Box této novinky, více info ZDE. Přes víkend budeme opět nahrávat karty, sledujte tedy rubriku NOVĚ PŘIDANÉ KARTY.
 • 4.3.21- Dnes spuštěn prodej avizovaných samolepek národního týmu ČR, nahrány karty UD Series 2 05/06.
 • 3.3.21- Nahrány karty ProSet Platinum 91/92 - 2. série
 • 3.3.21- Doplněn sortiment NHL BOXY, Ostatní BOXY & BALÍČKY, Příslušenství ke kartám a Ostatní sběratelský sortiment. Bohužel samolepky reprezentace nám od výrobce dnes nedorazily, snad se tedy dočkáme zítra.
 • 2.3.21- Nahrány karty UD Collector's Choice 08/09- base, paralel i inserty. Během zítřka by nám snad mělo dorazit několik zásilek zboží- příslušenství, boxy a také avizované samolepky národního týmu (cena bude 200 Kč/blaster). Vše, co přijde, dáme ještě zítra do prodeje. 
 • 1.3.21- Přidány další komplety do oddělení NHL SETY (kompletní), dnes později večer (či v noci) budou doplněny ještě karty ze série Victory 06/07.
 • 28.2.21- Nahrány karty Upper Deck 92/93 a OPC 20/21- paralel a insert karty. Během příštího týdne (pravděpodobně ve středu) spustíme prodej novinky- Samolepek reprezentace ČR (vychází po 23 letech), na cestě k nám jsou také další NHL boxy. Pomalu se začíná blížit termín vydání velmi očekávaného produktu- UD Series 2 20/21 (10.3.) O případném zpoždění či dalších podrobnostech vás budeme včas informovat, již se na novou sérii moc těšíme!
 • 27.2.21- Doplněny vyprodané + nahrány nové karty O-Pee-Chee 20/21, dále pak UD Czech World Juniors 91/92 a téměř 700 karet Upper Deck 91/92.
 • 26.2.21- Přidány NHL SETY (kompletní), pár ks insertů, řadové karty UD Series 1 93/94 a aktuálně nahráváme 2. sérii ProSet 90/91. Na další karty se můžete těšit již zítra, nahrávat totiž budeme i během víkendu.
 • 25.2.21- Nahráno celkem cca 50ks paralel a insert karet Parkhurst 92/93 a MVP 08/09, opět máme v nabídce již několikrát vyprodané blastery UD Artifacts 20/21.
 • 24.2.21- Během večera postupně doplníme karty ze série 1 Parkhurst 92/93.
 • 24.2.21- V noci doplněny skladové zásoby a přidáno plno zboží do oddělení NHL BOXY, NHL BALÍČKY, Příslušenství ke kartám, Ostatní sběratelský sortiment
 • 22.2.21- Doplněny zásoby populárních insertů UD Choice 98/99 StarQuest Blue, během noci ještě přidáme karty ze série Pinnacle 95/96.
 • 21.2.21- Přes víkend nahrány slíbené série Topps Stadium Club 91/92 a Leaf 93/94 plus cca 30 insertů. Začátkem následujícího týdne bude avizované rozšíření a doplnění sortimentu (příslušenství, boxy...) a bude pokračovat přidávání karet, které se nám tu hromadí. Bohužel jsme kapacitně stále plně vytíženi, a tak tempo nahrávání zdaleka neprobíhá dle našich představ. Snad se situace brzy zlepší, děkujeme všem za přízeň!
 • 19.2.21- Výhled na nejblížší dny: přes víkend je v plánu nahrát karty ze sérií Leaf 93/94 a Topps Stadium Club 91/92, pokud nám čas dovolí, přidáme toho samozřejmě více...Začátkem příštího týdne plánujeme velké rozšíření sortimentu, především příslušenství (záleží, kdy nám dorazí zboží), ale i dalších věcí. 
 • 18.2.21- Doplněno příslušenství (fólie, holdery..), naskladněny oblíbené NHL balíčky karet i samolepek z 90. let a přidáno dokonce pár filmových balíčků v sekci Ostatní BOXY & BALÍČKY. V nabídce máme aktuálně i celkem zajímavé raritky- např. balíčky ProSet PUCK 91/92 nebo boxy UD All Star Locker 92/93.
 • 17.2.21- Naskladněny vyprodané karty UD Choice 98/99
 • 16.2.21- Nahrány řadové karty Bowman 90/91, přidáno další zboží do oddělení NHL BOXY 
 • 15.2.21- Připravujeme pro vás novinku: balíčky karet NHLCARDS.cz - mix. Máme v archivu veliké množství nesetříděných karet z různých sérií od r. 90 až po poslední dekádu. Momentálně jsme však plně vytíženi a bohužel nemáme kapacitu zpracovat tento mix pro e-shop, rozhodli jsme se proto nakombinovat karty do balíčků cca po 15-20 ks za cenu max do 20 Kč (definitivní podoba a cena bude upřesněna po vystavení na e-shopu). Balíčky budou obsahovat nakombinované klasické řadové karty, ale vložíme do nich i zajímavější kousky. Vše doladíme, upřesníme, a balíčky dáme do prodeje již během tohoto týdne. Očekáváme také zásilku zboží, jakmile dorazí, naskladníme z ní také klasické balíčky NHL a na cestě máme i nějaké raritky (a dokonce nejen hokejové balíčky). V průběhu týdne bude samozřejmě pokračovat obvyklé nahrávání a doplňování karet- dle volného času. 
 • 14.2.21- Doplněny vyprodané + nahrány nové karty UD Series 2 18/19.
 • 13.2.21- Nahráno přes 500 ks O-Pee-Chee 91/92 a přes 60 ks JERSEY karet.
 • 12.2.21- Naskladněny vyprodané karty a doplněny zásoby ze sérií SP Authentic 19/20UD Series 1 19/20UD Full Force 15/16UD Series 2 15/16UD Series 1 17/18, ProSet 92/93. Doplněno příslušenství (holdery, fólie), vytvořena nová sekce okrajového sortimentu- Ostatní BOXY & BALÍČKY. Nahrávat karty budeme i přes víkend, leží nám tu velké množství nenaskladněných karet (např. ProSet 92/93, O-Pee-Chee 91/92, jersey karty...) - snad stihneme co nejvíce.
 • 11.2.21- Nahrány série Upper Deck 99/00 Gold Reserve a Upper Deck 99/00.
 • 10.2.21- Naskladněny další NHL BOXY (Victory, ProSet, Fleer, novinka-KHL...) Trochu nestíháme doplňovat nové karty, kterých máme připraveno k naskladnění opravdu hodně, snad to koncem týdne doženeme. Od konce minulého roku máme velký nárůst objednávek, který stále trvá. Sběratelství karet je po letech útlumu opět na vzestupu, a to nás moc těší! Děkujeme za přízeň (a všem manželkám za pochopení :-))
 • 9.2.21- Přidány řadové karty UD Series 1 07/08 a UD Series 2 07/08.
 • 8.2.21- Naskladnění + nahrání nových karet UD Series 2 10/11, v průběhu večera ještě doplníme sekci UD Power Play 06/07.
 • 7.2.21- Doplněn sortiment do oddělení NHL SETY (kompletní) a NHL BOXY.
 • 6.2.21- Doplnili jsme zásoby karet UD Series 1 20/21 (a snížili prodejní cenu), přes víkend ještě máme v plánu naskladnit téměř vyprodané a "legendární karty" UD MVP 98/99, perfektní sérii z konce 90. let. V zásobě máme opět plno karet z různých ročníků a sérií, je tedy na co se těšit. Nahrávat budeme co nejvíce, jak jen to bude možné (z časových důvodů). 
 • 5.2.21- Doplnění vyprodaných + nahrány nové karty UD Collector´s Choice 97/98. Přidáno nové oddělení obchodu- NHL LOTY (týmové)
 • 4.2.21- Nahrány karty UD Series 1 09/10 a UD Series 2 09/10, přidány vyprodané balíčky i boxy, např. All Goalies 10/11, ProSet, Pinnacle (vč. Select)...
 • 3.2.21- Přidány karty SP Authentic 14/15, UD Series 1 15/16 a chybějící z UD Series 2 15/16.
 • 1.2.21- Nahráno celkem přes 100 ks base, paralel i insert UD MVP 19/20, spuštěna soutěž pro pravidelné zákazníky- více info po kliknutí na příslušný obrázek v horní části úvodní stránky.
 • 31.1.21- Přidáno přes 60 ks karet do r. 90, naskladněno několik boxů z 90. let i vyprodaných novinek 20/21.
 • 30.1.21- Nahrány karty ze sérií Leaf 97/98 a Pacific Omega 99/00.
 • 29.1.21- Naskladněny již vyprodané karty Topps 95/96, v průběhu pozdního večera budou nahrány další karty z této série (v prodeji na karty bude téměř celý set).  Aktualizována rubrika kompletních setů.
 • 28.1.21- Dnes naskladněny Blaster boxy UD Artifacts 20/21, dále nahrány karty ze sérií UD Ice 09/10UD Ice 05/06Flair Showcase 06/07.
 • 26.1.21- Během dnešního večera postupně nahrajeme 420 karet z oblíbené série Pinnacle 92/93.
 • 24.1.21- Přidáno 304 ks paralel karet Pacific Red 99/00 a 24 ks insert a paralel karet UD Synergy 20/21.
 • 23.1.21- Nahrány karty UD Series 1 13/14UD Series 2 13/14 a Pinnacle McDonald's Game Winners 95/96.
 • 22.1.21- Přidány karty UD Series 1 14/15UD Series 2 14/15 a aktualizována rubrika kompletních NHL SETŮ. Nahrávat budeme i během soboty.
 • 21.1.21- Nahrány karty UD Series 1 16/17 a UD Series 2 16/17.
 • 20.1.21- Spustili jsme prodej další novinky- oblíbeného produktu UD Artifacts, který je plný hitů a povedených karet. Dnes ráno byl také odeslán zbytek již zaplacených objednávek z opravdu silného víkendu, kapacitně jsme momentálně maximálně vytížení a moc děkujeme za vaši přízeň!! Připraveno máme plno nových karet na nahrání, snad se k tomu dostaneme co nejdříve, na víkend je v plánu "nahrávací maraton".
 • 19.1.21- Dnes se nám konečně podařilo spustit hojně poptávanou možnost přímé platby kartou (přes spolehlivou českou platební společnost ComGate) a náš web tak trochu přiblížit realitě 21.století. Jinak se ale vrátíme do 90. let a ještě v průběhu dnešního večera snad budou přidány karty ze série Pinnacle Select Certified 95/96.
 • 18.1.21- Přidány karty ze sérií Topps Gold Label 98/99 a McDonald's Upper Deck 98/99, nad kterými jistě zaplesá oko i srdce každého sběratele z 90. let. 
 • 17.1.21- Nahrány karty ze série Upper Deck 91/92 French.
 • 16.1.21- Spustili jsme funkci ODLOŽENÁ OBJEDNÁVKA - možnost pozdějšího zaslání např. několika objednávek za jedno poštovné. Nutná platba předem za každou objednávku. Službu u nás po domluvě využívá již několik sběratelů, rozhodli jsme se jí tedy spustit oficiálně pro všechny.
 • 15.1.21- Naskladněny vyprodané a nahrány nové karty série ProSet 91/92, v noci ještě naskladníme o level vyšší a oblíbené ProSet Platinum 91/92. Nahrávat budeme i přes víkend.
 • 14.1.21- Přidány boxy balíčky z 90. let i od r. 00, spoustu příslušenství- vč. novinek (slídy, krabičky, alba), nahrány karty z další klasiky Pinnacle 96/97 a doskladněny vyprodané karty ze série Panini All Goalies 10/11.
 • 13.1.21- Dnešním večerem konečně odstartoval další ročník slavné NHL!! Komplikovaný a velmi specifický z důvodu pandemie koronaviru, ale začal. A to je hlavní- dočkali jsme se. Přidány řadové karty ze série Pinnacle 94/95- skvělé klasiky 90. let. V menu vytvořena pro přehlednost také rubrika "Nově přidané série", kde budou vždy zveřejněny novinky, o které pravidelně rozšiřujeme e-shop. 
 • 12.1.21- Přidány insertní a paralel karty z 90.let a ze slibované novinky UD Synergy 20/21.
 • 11.1.21- Naskladněno příslušenství, přidány i úplné novinky v nabídce- např. stojánek na holdery nebo plastové krabičky na puk. Bohužel hojně poptávané holdery 35pt. a slídy máme momentálně vyprodané. Během pozdního večera přidáme zbývající karty Score 91/92, co byly v plánu na neděli. Zítra možná přijdou na řadu ochutnávky ze žhavé novinky- Synergy 20/21, která je aktuálně v prodeji!!

 

Copyright 2020-21 NHLCARDS.CZ / č.p. 248, 33204 Losiná, Czech Republic / +420 732 386 616 / sifon14@seznam.cz 

 

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz