Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Informační sdělení
  4. Dnes večer spustíme předprodej nové série Fortuna ligy

Dnes večer spustíme předprodej nové série Fortuna ligy

Dnes večer ve 20:00 spustíme předprodej všech variant produktů nové série Fortuna ligy 21/22. Důležité informace k předprodeji:

 

  • Výrobce SportZoo negarantuje dodání do Vánoc! Expedice boxů tedy proběhne, až nám je SportZoo dodá. Vzhledem k tomu, že naše kamenná prodejna má ve dnech 23.12. - 26.12. zavřeno, pokud boxy dorazí např. 22.12. odpoledne, expedovat je budeme až po svátcích!!

 

  •  Prodej na e-shopu bude probíhat pouze po boxech, nikoliv po celých "kejsech"! Jelikož jsme se vždy snažili být zodpovědným a spravedlivým prodejcem, prioritu pro nás mají a i v budoucnu vždy budou mít zákazníci, kteří si jakékoliv produkty (ať už je to hokej nebo teď i fotbal) kupují především pro osobní sbírání či např. rodinnou zábavu atd...nikoliv zákazníci, kteří již v momentě nákupu pořizují zboží z jasným cílem vydělat na něm dalším prodejem. Se zájemci o celý case jsme se již domluvili individuálně v naší kamenné prodejně.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko-FUN-SHOP.cz , NHLCARDS.cz / Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@fun-shop.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz