Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Doprava od 3.000 Kč ZDARMA
  • Štítky
  1. Úvod
  2. E-magazín
  3. Informační sdělení
  4. Chystané BREAKY série ELH 21/22

Chystané BREAKY série ELH 21/22

Vážení sběratelé, zákazníci, velice nás těší váš zájem o breaky NHL, které děláme pravidelně každý týden již téměř půl roku. Že je tato forma nákupu a zábavy oblíbená potvrzuje i fakt, že poslední dva vypsané group breaky se rozebraly v podstatě do 24 hodin od vystavení týmů na web! 

Po diskuzi s několika příznivci jsme se rozhodli tuto formu zábavy dopřát také sběratelům českých hokejových karet a vyčlenit k tomu jeden celý CASE Premium boxů nové české série od SportZoo. CASE obsahuje 12 boxů a bude rozdělen na 3 samostatné breaky- č. 25, č. 26 a č. 27. Pozice (týmy) k zakoupení budou vystaveny ve čtvrtek 24.3. ve 12:00- klasicky v rubrice "VINTAGE LIVE BREAKS" v levém menu našeho webu (nebo klikněte --ZDE--). A teď již info k jednotlivým breakům:

Na break č. 25 bude vypsáno k zakoupení všech 15 týmů, otevřeme přesně polovinu CASE, tzn. 6 boxů.


Na break č. 26 bude vypsáno k zakoupení také všech 15 týmů, ovšem otevírat se budou pouze 3 boxy!


Zbývající 3 boxy se otevřou v breaku č. 27 a POZOR, tento break bude tzv. RANDOM! Co to je? Všech 15 vypsaných pozic bude mít stejnou cenu a nebudete si moci koupit konkrétní tým, ale jen číslo pozice. Klub vám bude náhodně přiřazen až počítačovým losování přímo před začátkem breaku! Je to taková trochu loterie, co vám vlastně padne za tým, ovšem výhodou je stejná cena za všechny týmy.


Připomínáme, že objednávky pozic v breacích jsou splatné nejpozději do 24 hodin od objednání a nelze platit dobírkou ani osobně při převzetí v kamenné prodejně! Rozbalovat můžeme začít, jakmile bude rozebrána většina pozic (resp. ideálně všechny).

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright 2005-2023 Michal Simočko- NHLCARDS.cz / č.p. 248, 332 04 Losiná, Czech Republic / +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17) / info@nhlcards.cz

All logos and trademarks are the property of the respective trademark owners. All rights reserved.

Cookies nepoužíváme, nikoho nesledujeme :-)

webhosting: hostitel: FORPSI 

   

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz